Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo by se nechtěl v zimě na chvíli přesunout do teplého a poklidného Tichomoří? Podaří se vám to s masážemi a rituály Pure Fiji, které si pro své pozitivní účinky právě v tomto období získávají i u nás čím dál více příznivců.

Jak zahnat podzimní depku? Naučte se relaxovat jako exotické krásky z Tichomoří

Masáž
zdroj: oficiální zdroj Masáž
aktualizováno 25.10.2017, 00:08 | 25.10.2017, 00:08 | doma.cz

Kdo by se nechtěl v zimě na chvíli přesunout do teplého a poklidného Tichomoří? Podaří se vám to s masážemi a rituály Pure Fiji, které si pro své pozitivní účinky právě v tomto období získávají i u nás čím dál více příznivců.

Ne náhodou mají ženy z Fiji nádhernou pleť a vlasy. Základem jejich péče jsou totiž zastudena lisované oleje (kokosový, sikeci, makadamiový, dilo), které ostrované po staletí používají k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů.

 

„Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Používané xotické oleje jsou hypoalergenní, krásně voní po ovoci nebo květinách a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci. Díky svým jedinečným vlastnostem se využívají jak pro tělová, tak i pro speciální obličejová ošetření,“ říká Martin Pařízek ze Spa hotelu Lanterna.

 

Terapie Pure Fiji aneb masáže trochu jinak


Pokud se vydáte na terapie Pure Fiji, nečekejte obyčejnou masáž. „Pro co nejlepší účinky olejíčků i navození příjemných pocitů uvolnění se k ošetřením vyžívají různé méně obvyklé postupy a pomůcky, například bambusové tyčinky, kokosové měšce nebo třeba mořské mušle,“ vyjmenovává kosmetička relaxačního centra L-Spa Lucie Holčáková.

 

Masáž
(Foto: oficiální zdroj)


Podle toho, co si právě nyní vaše tělo i mysl žádají, si můžete dopřát například:

 

- Monuriki je pleťové ošetření spojené s peelingem a zábalem rukou a završené masáží obličeje a dekoltu kokosovým měšcem. Pleť nejprve krásně prohřeje, pak lehce promastí a nakonec provoní kokosem.

 

- Matangi je obličejová masáž, která se provádí horkými a studenými mušlemi, takže dokonale prohřeje pleť a umožní lepší vstřebávání účinných látek z následně aplikované masky plné výživných ingrediencí.

 

Masáž obličeje
(Foto: oficiální zdroj)


- Kokosová vlna je jedním z nejklasičtějších rituálů Pure Fiji. Je to celotělová výživná masáž typickými teplými kokosovými měšci, kdy masérka nešetří tlaky na zadní části těla.

 

- Antistresová terapie Pure Fiji je pleťová masáž bambusovými tyčinkami, která je vhodná pro odreagování mysli, a kromě toho, že se perfektně uvolní vaše ztuhlé tělo, krásně se rozzáří i vaše pleť.

 

- Zábal Guava je speciální masáž těla teploučkými ručníky, po nichž následuje příjemný zábal v teplé masce z guavy a relaxační masáž hlavy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zkuste na uvolnění masáž bylinkovými razítky
Erotická masáž ňader: udělejte si ji sama, nebo s partnerem
VIDEO: Tantra masáž! Dokáže zachránit i váš vztah

 

Vybrali jste? Pokud ano, nezapomeňte, že pohoda panenského ráje v Tichomoří by neměla končit ihned po absolvování procedur. Po každé z nich si dopřejte například příjemný čajový obřad, zabalte se do hřejivé deky a se šálkem kvalitního čaje si vychutnávejte doznívající pocity z příjemné péče a chvilky relaxace. Podpořte ji klidnou relaxační hudbou a ideálně uklidňujícím výhledem do přírody.

 

Masáž
(Foto: oficiální zdroj)

 

Kam se vydat za rituály Pure-Fiji?


* Spa hotel Lanterna, Resort Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku
* Resort Svatá Kateřina
* Salon VitalBody na Praze 10
* Wellness centrum 4Comfort v Brně

 

Cena masáží se pohybuje zhruba od 1000 do 1500 Kč.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře