Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S bezbarvým leskem si obroučky nerozumějí. Nejlépe vyniknou v kombinaci s trendy rtěnkou.

Jaká rtěnka se hodí k vašim slunečním brýlím?

Ochrana před sluncem
zdroj: Thinkstockphotos Ochrana před sluncem
aktualizováno 09.05.2017, 00:14 | 09.05.2017, 00:14 | doma.cz/ina

S bezbarvým leskem si obroučky nerozumějí. Nejlépe vyniknou v kombinaci s trendy rtěnkou.

Léto si nedovedeme představit bez řady věcí: skvělé knížky, odpoledne u bazénu, osvěžující termální vody, vychlazeného koktejlu s deštníkem… a taky slunečních brýlí a skvělé rtěnky. A jak je zkombinovat, aby výsledek dokonale ladil?


Neutrální


K brýlím v barvách, jako je béžová nebo camel, si klidně dovolte něco výraznějšího. Vedle nešlápnete s korálovou rtěnkou. Letos se už navíc zase nosí.

 

Červené


Úderem prvních slunečních dnů nasazujete na nos křiklavě červené, růžové nebo mandarinkové ray-bany? Pak by ve vaší kosmetické taštičce neměla chybět rtěnka v nude odstínu. S výraznými brýlemi i rty by toho na vašem obličeji křičelo jednoduše moc.


ČTĚTE TAKÉ:

MÓDNÍ POLICIE: fotili jsme Češky v parku!

Perfektní zeštíhlující účesy na léto

 

 

Vzorované


V případě retro obrouček s pruhy nebo třeba kytkami by na rtech měla být jemně růžová.

 

 

Polka dots


Jak budete dokonale šik? Nasaďte si na nos černobílé puntíkované sluneční brýle a rty zvýrazněte klasickou rudou rtěnkou. Pokud bude ještě navíc matná – nebudete mít chybu.

 

Černé


K temným obroučkám si můžete dovolit téměř cokoli. Nic nezkazíte červenou, ale co zkusit rtěnku s fialovým podtónem? Ta k zlatavé bronzové pokožce překvapivě pěkně ladí.
 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře