Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kate Middleton má už první termín porodu za sebou. Každou chvíli se tedy může narodit nová britská princeznička, nebo princátko. A do čeho by Kate mohla své čerstvě narozené dítě obléknout?

Kate zahalí své královské miminko do luxusu! Podívejte se, jak vypadají dupačky za 3000 Kč!

Luxusní dětská móda
zdroj: Getty Images Luxusní dětská móda
aktualizováno 18.07.2013, 14:00 | 18.07.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Kate Middleton má už první termín porodu za sebou. Každou chvíli se tedy může narodit nová britská princeznička, nebo princátko. A do čeho by Kate mohla své čerstvě narozené dítě obléknout?

Děti slavných jsou neustále vystavovány dychtivým očím celého světa, a proto se většina rodičů snaží zahrnovat své ratolesti luxusem. Některé děti dokonce řídí trendy v oblékání. Například dcera Katie Holmes a Toma Cruise - Suri, která je považována za jedno z nejlépe oblékaných dětí showbyznysu, má dokonce svůj vlastní fashion blog. Spousta známých značek a návrhářů se proto zaměřuje také na luxusní módu pro děti.

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii

 

ČTETĚ TAKÉ:

Těhotná a krásná jako Kate! Víme, jak na to!

Trendy kabelky: Jakou zvolit do práce, k vodě nebo na večírek

Provokativní rtěnka: Jaký odstín se k vám nejvíce hodí


Slavní rodičové můžou své děti už od narození oblékat do známých značek. Gucci vytváří celé komplety od botiček až po čepičky. Ralph Lauren přenesl svůj osobitý styl a vytvořil kolekci triček s límečkem či originálních body. Cena takového body se pohybuje zhruba od 1200 korun. Hugo Boss nabízí také doplňky, obyčejný dudlík by vás přišel v přepočtu na zhruba 750 korun. Na děti se zaměřuje i originální a výstřední Gautier. Existuje také spousta značek, které se soustředí jen na výrobu luxusního dětského oblečení. Takovou je například Kissy Kissy.

 

Luxusní dětská móda - 19
Bílý set s proužkem Gucci: body a doplňky 10 010 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Vybrali jsme pro vás několik kousků, které by Kate mohla svému potomkovi dát. Do čeho ho, ale nakonec opravdu oblékne, se dozvíme, až se to malé nebo malá narodí.
 

 
75 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

toroo 10:03 26.07.2013
Každý obléká svoje dítě do krásných věcí na co má.A o tom to je.
wlwilnerk 17:01 23.07.2013
Proboha, to každý musí nadávat vietnamcům? Co pak vám udělali?
wlwilnerk 17:00 23.07.2013
Proboha, to každe musí nadávat vietnamcům? Co pak vám udělali?
evikrej 21:12 22.07.2013
Bože, proč zase někdo komentuje, co to bude stát??, To jako měla jít Katy nakupovat do sekáče, nebo k Vietnamcům ? Snad každá máma chce mít pro své první, ale i další dítě to nej. Nehledě na to, v Británii je například v prodejnách NEXT všechno 3x levnější než u nás.
Monika 21:19 20.07.2013
gerbera:--- Souhlasím s Vaším názorem---- "Nebude to mít snadné: luxus, pozornost... bude krutě vyplacen ztrátou soukromí. Ale o tom to asi je!" ----jen s tím rozdílem, že to dítko si tenhle život nemůže vybrat. Ale snad se bude i tak mít dobře a bude aspoň trochu šťastné
bobina5185 21:22 19.07.2013
novo, nezklameš, v KAŽDÉM článku problémy s češtinou. Proboha, základní školu snad autoři mají. A jinak si myslím, že třetí následník trůnu má nejen nárok, ale skoro povinnost mít luxus. Asi by to vypadalo divně, kdyby Kate nakoupila v sekáči, ne?
Monika 10:35 19.07.2013
No a co proč se to pořád řeší kolik bude stát vždyť to bude královské miminko a kdo jiný než princ nebo princezna by měli žít v tom největším luxusu. Taky bych v naší zemi raději řešila dupačky než jiné kauzy co tu teď jsou....
gerbera 08:46 19.07.2013
No, není to ošklivé, ale na druhou stranu myslím udělá stejnou službu prádélko za desetinu a vypadá stejně hezky. Když je děťátko čisťoučké, načinčané a přitom vkusně sladěné. Akorát že tomu chybí ten štítek snobské značky. Podle mě je důležitější to miminko. Na druhou stranu chápu že následník nebude oblečen v prádélku z tržnice. Ať je hlavně zdravý a dobře vychovaný. Nebude to mít snadné: luxus, pozornost... bude krutě vyplacen ztrátou soukromí. Ale o tom to asi je!