Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neformální první dámou se dnes stala Kateřina Zemanová, dcera Miloše Zemana!

Kateřina Zemanová: Největší prezidentova chlouba

Miloš Zeman s dcerou Kateřinou
zdroj: ČTK Miloš Zeman s dcerou Kateřinou
aktualizováno 26.01.2013, 19:54 | 26.01.2013, 19:11 | esn

Neformální první dámou se dnes stala Kateřina Zemanová, dcera Miloše Zemana!

Zvolili jsme si nového prezidenta, který před zraky mnoha novinářů svou dceru požádal o to, aby plnila neformální funkci první dámy místo jeho manželky a Kateřininy matky, neboť ta je velmi stydlivá. Kateřina se jen usmívala, na vše kývala a v závěru dala svému otci pusu. Zkrátka vzorná dcera. A Miloš Zeman má být opravdu na co pyšný! 

 

Protekční dítě, nebo obyčejná dívka?

 

Kateřina Zemanová je blondýnka s roztomilým obličejem a zdravou, hezky tvarovanou postavou. Zlí jazykové tvrdí, že není moc chytrá, protože jí vyhodili z výběrového gymnázia. Nezvládala totiž matematiku. Kateřina ale nastoupila na gymnázium se zaměřením, které jí lépe vyhovuje a jedním z jejich cílů je stát se diplomatkou. Pokud odchytí alespoň část z rétorických schopností svého otce, jistě se jí to povede a bude úspěšná.

 

Zeman s dcerou
(Foto: isifa/MAFRA/Dan Materna)

 

Otce doprovázela na každém kroku během jeho prezidentské kampaně. Neprojevovala se nikterak extrovertně, jen se mile usmívala. Je dost možné, že její tichá, ale přesto výrazná působnost v televizi posledních dní, jí přinese popularitu, jako se to stala sestře Kate Middleton, když jí šla Pippa za družičku.


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Už je to jasné: Zeman na hrad!
Smutné dětství - to mají Zeman i Schwarzenberg společné
Kateřina Zemanová: Šikovná tatínkova holčička

 

Styl oblékání Kateřiny Zemanové je jednoduchý, ale přesto efektní. Otázkou zůstává, jestli se tato mladá dáma takto vkusně dokáže obléci sama nebo jestli ji během Zemanovy kampaně pomáhali stylisté. Přesto, že jí to vždy slušelo, zbytečně jí volba oblečení přidává na letech. Mnozí odborníci na módu Kateřině jistě brzy doporučí volit oblečení výraznějších barev.

 

Krása po matce

 

Ivana Zemanová už není nejmladší, ale stále je to krásná žena. Ne každý si ale chce užívat blesků fotoaparátů. Se svým budoucím manželem, Milošem Zemanem, se seznámila v devadesátých letech během studií romanistiky, když k němu nastoupila dělat sekretářku. Studia nedokončila, ale pracovní vztah přerostl v lásku. Možná je právě Ivana Zemanová důkazem toho, že existují i ženy, které nezajímá mužův vzhled, peníze a sláva, ale pouze jejich společná domácnost plná lásky.

 

Ivana Zemanová
(Foto: isifa.com)

 

Miloš Zeman na první tiskové konferenci po svém zvolení mimochodem uvedl, že první věc, kterou učiní po příjezdu domů bude, že políbí svou ženu.


ČTĚTE TAKÉ NE TN.CZ

Tajemství dcery Miloše Zemana. Co prozradila o vztahu ke svému otci?

Zeman po zvolení: Dceři děkuji, manželku omlouvám

 
54 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

starous 18:43 29.01.2013
Je třeba říci, že jim to velmi sluší a panu Zemanovi to určitě pomohlo, že ho lidé vnímají jako rodinného člověka. Je nám sympatický a fandíme mu. I když jsme voliči ODS.
Analytik 08:36 29.01.2013
Ten vztah k matematice zdědila po tatínkovi. Miloš Zeman také bojoval s matematikou a proto nakonec skončil jako inženýr ekonomie, protože na techniku se bez matematiky nedostal.
agnes11 20:29 28.01.2013
Možná byste se na paní Zemanovou měli více podívat. Je to opravdu pěkná a hlavně mladá žena a starý jezevec na Vysočině je jí zjevně houby platný. A vůbec si nemyslím, že by na něj ještě spoléhala, ale máme dost investigativních novinářů, tzak si to zjistěte sami.
Eva 07:22 28.01.2013
Vážení, nevím proč se tak až sprostě někteří navážíte do Miloše Zemana. Je to velmi vzdělaný člověk a jeho dcera je pěkná dívka. Prosím buďte slušní. A ještě něco, proč pořád píšete, že pan Zeman je alkoholik. Kdo ho vlastně viděl někdy opilého?
petra 04:00 28.01.2013
proč chodíte k volbám vy blbečci.je to hloupost.chudí lidé s toho budou něco mít???
Rocco 22:41 27.01.2013
Ubohost myšlenek na adresu p.Zemana a jeho krásné a milé dcery,
je neskutečná. Je mi vás všech líto. Opravdu.
Pamela 21:24 27.01.2013
sexy mozna, nekde v Horni Lhote urcite ! Jen ty poctive tvarovana stehna by to chtelo trochu shodit....asi se maji u Zemanu dobre, jiste vice nez dolnich deset milionu. Ale je fakt, ze lepsi nez Bohdalka je tedy urcite - herecky jsou vsak tyto damy vsechny !
kikina 21:12 27.01.2013
doufam, ze se bulvar tentokrat postara o informace o sexualnim zivote a pripadnych dalsich partnerech ,,manzelu"Zemanovych.... o incestnim vztahu k dcerunce snad ani nemusime moc vedet, staci, kdyz zaleze zase odkud prisla, zase takova hvezda to neni !
Roman 20:43 27.01.2013
Pokud vím,tak jí požádal aby byla jeho PRVNÍ SLEČNOU !!!
Marta 20:36 27.01.2013
pan president M. Zeman má opravdu krásnou dceru!
1 2 3