Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé problémy mohou být při nejmenším pořádným trapasem, jiné společenským faux-pas.

Letní trapasy? Jak se nepotit, jak zakrýt celulitidu a zůstat sexy!

Sexy nohy
zdroj: Thinkstockphotos Sexy nohy
aktualizováno 19.06.2013, 07:52 | 01.08.2013, 10:11 | doma.cz/ina

Některé problémy mohou být při nejmenším pořádným trapasem, jiné společenským faux-pas.

Dny nabité sluncem jsou po vyčerpávající zimě jistě příjemné, ale přináší velká rizika, která zejména u žen mohou působit až odpudivým dojmem. V letních měsících se proto svému tělu věnujte více než kdy jindy!

 

Rozteklý make-up

 

Čmouhy pod očima, flekatý krk a „mázlá“ rtěnka – to opravdu není nic pěkného! Proto v létě volte méně vrstev a takových líčidel, které neobsahují olejnaté složky. Make-up nahraďte pudrem, na tekuté linky, tužky a krémové oční stíny raději zapomeňte. V horkých dnech se snadno rozmáznou stejně jako nekvalitní rtěnky.

 

Neoholené, nebo šupinaté nohy


V dnešní době opravdu nepřípustný pohled, a to i pokud jsou vaše chloupky jemné a světlé, s opálením totiž o to víc vyniknou! Žiletku berte všude sebou, i na víkendový výlet. Není totiž nic horšího, než ukázat chlupaté nohy, podpaží, či třísla. Po epilaci nezapomeňte nohy pořádně namazat, aby se nedělaly nepěkné suché šupinky.

 


Zpocené koláče na tričku


Každý to známe. Bez deodorantu se v létě nehnete. Mějte ho vždy po ruce, protože nejde jen o váš pocit, ale i o to, že můžete „tímto trapasem“ trápit své okolí. Jaký vybrat? Podívejte se na náš test:

Test antiperspirantů: Potíte se? Víme, který vás nejlépe ochrání a nezanechá bílé stopy!


Jaká je první pomoc? Uklidnit nervy, pít šalvěj, z jídelníčku vyškrtnout cibuli, ryby a česnek. Pocení se dá léčit pomocí léků či botulotoxinem, který je účinný, ale drahý a dočasný (jeho aplikace do postiženého místa vám pomůže od pocení nejdéle na rok). Pozornost věnujte i pečlivému výběru antiperspirantům, oblečení (zejména materiálu) a nakonec dvakrát denně sprcha by je samozřejmostí.


Ošoupaný lak na nehtech

 

Také se rády koupete? Jenomže častý pobyt venku samozřejmě zkracuje životnost vašeho laku. Pokud máte ráda v létě výrazné barvy na nohách, určitě byste lak měla obnovovat a kontrolovat minimálně jednou týdně!

 

ČTĚTE TAKÉ:


Proměna: Adrianu doma nepoznali! Takhle zkrásněla!

Nejlepší novinky na léto: Víme, co potřebujete, abyste zazářila!

SEXY NEHTY? Trendy červená klasika a novinka shellak!

 

Celulitida v krátké sukni
 

Všechny chceme ukázat opálení a sexy nožky! Ovšem délka vaší sukně by se měla odvíjet i podle vaší postavy, práce i věku. Ne všichni jsou nadšení pohledem na rosolovitá stehna, nebo ďolíčky.

 

Mastné vlasy

 

V létě se nám všem vlasy mastí o něco více. Pomoc? Myjte si vlasy častěji, omezte masky a balzámy. Po ruce v kabelce mějtě suchý šampón, který zachrání vaší ofinu a vlasy kolem obličeje dokáže během minutky odmastit.

 

 

Nepadnoucí podprsenka v tílku

 

Odhalujete ramena a nosíte tílka, tak se nejdřív zamyslete nad tím, zda není vidět více podprsenky, než tílka. Jestli se prádlo pod daný outfit vůbec hodí a zda neodhaluje vaše špíčky a dobře vám sedí.

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Jak poznat, že ti nesedí podprsenka
MISTA radí: Co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt
Celulitida: Jak vzniká a jak nejlépe na ni?


Tvrdé paty

 

Otevřené boty si mohou dovolit ženy téměř v každém zaměstání, jenomže to skýtá i dostatečnou péči. Pemza, zvláčňující krémy na nohy vám pomůžou.


Přehnanému opálení

 

Pokud se chystáte na pracovní pohovor, věřte, že přehnané opálení v práci ho nemají rádi. Podvědomě totiž působíte, že raději dříve jezdíte na dovolenou, než pracujete. Pokud vám termín pohovoru náhodou vyjde krátce po dovolené, slunci se samozřejmě vyhýbat nemusíte. Při rozhovoru s vaším potenciálním nadřízeným zkuste mimochodem zmínit, že jste se právě vrátili z dovolené a jste plně k dispozici. Vyjasníte si s ním hned dvě věci - už nebude vaše opálení vnímat jako špatný signál a zároveň ukážete, že máte chuť pracovat.

 


Zarůstající chloupky v tříslech

 

To se stane občas každé, nedělejte z toho vědu. Pokud je to ovšem více než časté, změňte techniku odstraňování chloupků. Někdy stačí změnit směr holení, jindy vyměňte holení za horký vosk. Po každé depilaci, nezapomeňte třísla očistit čistícím tonikem bez alkoholu.
 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

elis 12:31 21.06.2013
Naprosto vedle mi přijde přehnané opálení a vlasy. Někdo pracuje jeden den na zahradě a je jako černoch a mastné vlasy patří do culíku, rozhodně je to lepší ne špatně vyčesaný suchý šampon. A pocení je snad přirozená věc a někdy nezachrání ani deset antiperspirantů. Ovšem slečny vypadající jako čuňata bez soudnosti... Každá sukě i kraťase mají několik střihů i délek naprosto záměrně - aby je mohl nosit každý a slečny s rozteklýma stehnama se necpali do riflových kraťásků délky pod půlky, kde se jim to ještě při pohybu zařezává všude možně - proto mám jediný výraz - FUJ!
Rebeka 11:15 20.06.2013
Tak jo děvčata, ...abychm neukazovaly naše "celulitidové" dolíčky, šupky na sebe dlouhé sukně, v kterých se budeme v těchto 35 stupňových vedrech hezky zapařovat... a kdo má i široké ruce jako já, jelikož nejsem žádná štipka, ale žena ve zralém věku.... tak dlouhý rukáv, aby nám ty štíhlounké nekoukaly na "dolíčky" ... a nezapomente se cestou do práce vyhýbat sluníčku, abyste náhodou nebyly přehnaně opleny (což asi v té dlouhé sukni půjde těžko) :D :D .. PS: Tyto články mě opravdu nadzvedávají ze židle :(
Rebeka 11:14 20.06.2013
Tak jo děvčata, ...abychm neukazovaly naše "celulitidové" dolíčky, šupky na sebe dlouhé sukně, v kterých se budeme v těchto 35 stupňových vedrech hezky zapařovat... a kdo má i široké ruce jako já, jelikož nejsem žádná štipka, ale žena ve zralém věku.... tak dlouhý rukáv, aby nám ty štíhlounké nekoukaly na "dolíčky" ... a nezapomente se cestou do práce vyhýbat sluníčku, abyste náhodou nebyly přehnaně opleny (což asi v té dlouhé sukni půjde těžko) :D :D .. PS: Tyto články mě opravdu nadzvedávají ze židle :(
Tynka 12:14 19.06.2013
Jezis to jsou sracky:DDD .. Jak fiflena si budu lak kontrolovat snad kazdej den , ne??:DDD A to s tim prehnanym opalenim?? To nemyslite vazne ne??:DDD
petr 12:02 19.06.2013
poceni je naprosto prirozene, takze kolace klidne ale nesmrdet...