Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každé oči mohou být neodolatelné, tajemné vášnivé, nebo milé, či svůdné. Musíte akorát vědět, jak na to!

Líčení podle tvaru očí: Jak na sexy pohled!

Líčení očí - 1
zdroj: Thinkstockphotos Líčení očí - 1
aktualizováno 16.01.2013, 00:00 | 16.01.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Každé oči mohou být neodolatelné, tajemné vášnivé, nebo milé, či svůdné. Musíte akorát vědět, jak na to!

Líčení očí zmůže opravdu hodně, to ví asi každá žena, které se někdy dostala do ruky byť jen řasenka. Linky a kam je posadit? Stíny – matné, blyštivé, tmavé, barevné, světlé? Poradíme vám přesně na míru!

 

Oči jako mandle

 

Přemýšlíte, jestli máte tvar očí jako mandle? Pokud vám vaše oči připomínají oči jedné z těchto hereček, můžete si tím být jistá. Angelina Jolie, Emma Watson, nebo třeba Eva Longoria se pyšní tímto ideálním tvarem, kterému sluší nejvíce měkké horní linky, které kopírují dokonalý tvar. Pokud je chcete více protáhnout, či zvednout, soustřeďte se na vnější konec horní linky. Spodní víčko můžete nechat naopak téměř nenalíčené, nebo použijte zlehka pouze řasenku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejhorší a nejzáludnější ničitelé perfektní pleti

Therese Schwarzenberg: Usměvavá a půvabná aristokratka

Sexy obří poprsí: Vykouzlete si ho díky podprsence

 

 

Úzké oči


Mezi krásky s úzkým tvarem očí patří Kirsten Dunst, Jessica Biel, či Jennifer Love Hewitt. Úzké oči působí tajemně a vzdorovitě, proto muže tolik rajcují. Vyvarovat byste se měla tmavým stínům a tekutým linkám. Naopak vsaďte na světlejší pudrové, mocca, či lila stíny a dlouhé řasy, které tuto sezónu přišly opět do módy. Nebojte se tedy ani moderních nalepovacích řas, které jsou velice jemné a když nepřeženete délku, jsou téměř k nerozeznání od přirozených.

 

 

Kulaté oči


Máte velké kulaté oči jako kdysi Twiggy, či Zooey Deschanel? Můžete zajásat ze dvou důvodů. Jednak vám budou slušet nejrůznější typy líčení a vy tak pomocí několika tahů tužkou změníte image, druhak kulaté oči působí na lidi důvěryhodně, mile a mladistvě! Podobají se totiž nejvíce dětským očím, které jsou přeci tolik roztomilé. Vyzkoušejte kouřové líčení, nebo ženské linky, které si můžete dovolit i nápadně protáhnout!

 

Přečtěte si také na KRÁSNÁ.CZ:

Triky pro krásné nehty

 

Přepadlá víčka


Tyto oči působí sympaticky, jako byste se neustále smála? Připomínají typem oči Asiatek, ale mezi hollywoodskými kráskami je vlastní Blake Lively, nebo Kate Hudson. Co vám bude slušet? Tmavší výraznější stíny, které dají vašemu oku hloubku, a tak lépe vynikne. Osvojte si tedy kouřové líčení a neváhejte zkusit ani vnitřní spodní linku.

 


Hluboce posazené oči


Aby váš pohled nepůsobil příliš temně a vaše oči zapadle, musíte si dát při líčení pozor. Inspirovat se můžete u takových krásek jako Keira Knightley, Jenn Aniston, či Kate Middleton. Na tmavé stíny a černé linky zapomeňte, do výbavy si pořiďte naopak světlejší stíny s leskem, či perletí, které vaše oči krásně otevřou.
 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře