Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hvězdy neovlivňují jenom naše vztahy, ale také pleť a postavu. V našem měsíčním seriálu se můžete podívat, kdy je nejlepší si ostříhat vlasy nebo zajít na manikúru.

LUNÁRNÍ KOSMETICKÝ KALENDÁŘ na srpen

Lunární kalendář
zdroj: Thinkstockphotos Lunární kalendář
aktualizováno 01.08.2016, 00:43 | 01.08.2016, 00:43 | doma.cz

Hvězdy neovlivňují jenom naše vztahy, ale také pleť a postavu. V našem měsíčním seriálu se můžete podívat, kdy je nejlepší si ostříhat vlasy nebo zajít na manikúru.

Nov (2.8.)
Novoluní je čas pro očistu organismu půstem nebo odlehčením stravy. Používejte osvěžující přípravky. Vyživujte pleť, aplikujte krémy s vitamíny a krémy proti vráskám kolem očí. Dbejte na intenzivní péči o pleť po opalování a před spaním. Nenechávejte pleť suchou. Denně používejte balzámy na rty. Vlasy můžete zastřihnout.

 

První čtvrť (10.8.)
Pleť nyní ukáže stav vašeho organismu. Kožní příznaky – suchost, přílišnou mastnotu či zabarvení nepodceňujte. Vlasy můžete zastřihnout a vyživit. Manikúra a pedikúra udělá hotové zázraky. Dejte na přírodní líčení. Účinné budou lymfatické masáže a vyživující masky.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

11 triků, které vám pomohou lépe se vyspat
VÁŠ PŘÍBĚH: Setkání s tajemnem! Plačící kočka hlásí smrt!
Co mohou o zdraví prozradit oči

 

Úplněk (18.8.)
Úplněk(1) je spojen s půstem nebo odlehčením stravy. Tento úplněk spojte s klidem, odpočinkem a pleti kromě běžné údržby dopřejte totéž. Až tři dny po úplňku zasahujte do pleti. Můžete čistit nebo tělu dopřát peeling. Důraz klaďte na péči o ruce. Zpevňujte paže – fyzicky i krémy. Využívejte krémová mýdla chránících před vysoušením.

 

Druhá čtvrť (25.8.)
Vhodný čas na odvykací kůry. Aplikujte řady pro větší lesk, objem a kvalitu vlasů. Pozorní buďte ke skladbě jídelníčku. Můžete snáze přibrat na váze. Ideální čas na manikúru. Aplikujte krémy proti vráskám, peeling těla, zábaly na prokrvení pleti a krémy proti celulitidě. Důraz klaďte na péči po opalování – hloubková hydratace.

 

Lunární předpověď připravila ve spolupráci se značkou Nivea astroložka Martina Lukášková (www.transformotor.cz).

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře