Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hledáte něco forever? Mikádo sluší v každém věku hranatému, špičatému i úzkému obličeji!

Mikádo: 5 nejlepších stylů

aktualizováno 19.11.2011, 21:54 | 20.11.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Hledáte něco forever? Mikádo sluší v každém věku hranatému, špičatému i úzkému obličeji!

Mikádo zažívá velký boom. Proč? Důvodů se najde hned několik! Sluší všem generacím bez ohledu na věk, na barvu a typ vlasů! Navíc jde o účes, který jednoduše stáhnete do culíku, ale zároveň nepotřebuje náročnou úpravu, chcete-li ho nosit rozpuštěný (na rozdíl vlasů pod lopatky).

 

Sexy prádélko: podívaná ve velkém stylu!

 


Vzdoruje času. Mikádo se nosilo, nosí a bude nosit. Trendům podléhá jen částečně, základ zůstává, mění se ‚detaily‘. Ofina, barva, prosvětlené prameny, textura. Nevíte, který střih zvolit? Našli jsme pro vás 5 stylů, mezi nimiž si vybere každý.


Klasika – Carey Mulligan


Rovné, tupě zastříhané mikádo dodá obličeji jemnost a opticky ho zúží. Čím jemnější vlasy máte, tím kratší by mělo být. Vyvarujte se prostříhávání, vlasy pak vypadají řidší, než opravdu jsou.

 


Objem – Michelle Obama


Klasické, rovně zastřižené mikádo se zkrácenými prameny po stranách. Je ideální pro ty, které chtějí kratší délku, ale nelibují si v klukovském looku. Objem vlasy nadzvedne. Počítejte s časově náročnější úpravou a vyšší spotřebou laku.


 

Do podkovy – Keira Knightley


Kratší vzadu, delší vepředu. Ideální pro vlnité těžší vlasy. Nechte je přirozeně uschnout nebo jim pomozte sérem. Pokud je váš obličej kulatý nebo do čtverce, vlasy by měly končit pod bradou. Opticky ho to protáhne.


 


ČTĚTE TAKÉ:


Dokonalá pleť a nehty: efektivní triky našich babiček

Šatník na celý týden: v pondělí šik, ve středu sexy

Dohladka a bez chyby: buďte sexy i tam dole!


Nezarovnaný – Olivia Munn


Ideální pro podlouhlý i kulatý obličej. Nezarovnané konce vyniknou nejlépe na délce pod bradu. Důležitá je textura vlasů, budete tak potřebovat krém či vosk, obzvlášť pro jemnou hřívu.

 

 

Dlouhý – Rashida Jone

Volba pro ty, které chtějí mikádo, ale bojí se radikálního zkrácení vlasů. Hodí se pro všechny typy vlasů, i pro ty jemné. Co by dlouhému mikádu nemělo dnes chybět? Ofina a pár přirozeně zesvětlených pramenů, radí elle.cz.
 

 

 
201 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

CreaClip 20:09 20.11.2011
pomocí CreaClipu si ostříháte mikádo jednoduše v pohodlí domova a během chvilky...;-)
creaclip 20:05 20.11.2011
Ostříhejte se jednoduše sami...pomocí CreaClipu si ostříháte sami i mikádo během chvilky a v pohodlí domova ;-)