Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čokoládová masáž odstraňuje únavu, navozuje psychickou vyrovnanost a dodává energii.

Milujete čokoládu? Zkuste čokoládovou masáž

Čokoláda
zdroj: oficiální zdroj Čokoláda
aktualizováno 01.11.2015, 00:45 | 01.11.2015, 00:45 | doma.cz / kor

Čokoládová masáž odstraňuje únavu, navozuje psychickou vyrovnanost a dodává energii.

Čokoládová koupel působí blahodárně a regeneračně na pokožku těla i na celý organizmus. Aktivní látky obsažené v čokoládě umocňuje navíc kombinace syrovátky a mléčné bílkoviny.

Čokoládová směs obsahuje rozemleté skořápky kakaových bobů, které během masáže působí jako jemný peeling. Tělo tak intenzivně vstřebává minerální látky a stopové prvky obsažené v čokoládě. Pokožka po masáži je velmi jemná, působí vypnutým dojmem a je dokonale vyživená.


ČTĚTE TAKÉ:
Jóga pro líné! Tradiční thajské masáže
Větší prsa a menší stehna: operace 2 v 1


Čokoláda se rozehřeje ve vodní lázni, přičemž se udržuje teplota 40 až 50 °C. Teplota čokolády musí být klientovi vždy příjemná a nesmí pálit. Zákazník stráví v lázni asi dvacet minut.

Koupel působí blahodárně a regeneračně na pokožku těla i na celý organizmus. Během této procedury se v těle zrychlí látková výměna a lymfatický systém aktivuje detoxikační proces. Tato lázeň je součástí speciálního programu Top relax nazvaného sweet surprise.

Masérka začíná klientovi aplikovat teplou čokoládu poléváním zad od krku k bedrům. Čokoládová masáž je luxusní procedura, ke které patří i důkladná relaxace. Při té je důležité zachovávat stálý kontakt s klientem.

Čokoláda
(Foto: oficiální zdroj)


Masérka provádí v pravidelném zklidňujícím rytmu masážní hmaty - nejčastěji třecí hmaty prováděné dlaněmi a prsty, díky nimž dochází ke kontaktu na větší ploše. Tlak není intenzivní, proto se mohou hmaty opakovat vícekrát. Tím se zklidňují svaly i nervová soustava. Klient při masáži většinou usíná nebo se dostává do stavu hluboké relaxace.

Čokoládová masáž odstraňuje únavu, navozuje psychickou vyrovnanost a dodává energii. Pokožka se při masáži uvolňuje a zjemňuje. Působí poté vypnutým dojmem a je dokonale vyživená.

Po masáži zabalí masérka klientku do fólie a přikryje dekou. Následuje 30 minut relaxace při příjemné hudbě. Po celý zbytek dne se klientům doporučuje klidový režim a dostatečný přísun tekutin.

 
24 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucie 14:41 25.06.2010
Byla jsem na čokomásáži a musím říct, že naprostý luxus... :D a co po čokoládovém peelingu, nádhera, pokožka jemňoučká a dokonalá. Já byla odpočatá a voňavá po čokoládě.
doctorX 08:06 23.06.2010
delate bobky ? Zkuste bobkovou masaz