Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prozradíme vám, jak vypadají trendy na letošní léto! Pokud se jich chcete držet, máte ještě dost času se připravit!

Módní diktát na léto: Ať žije Afrika!

Ve znamení Afriky
zdroj: Thinkstockphotos Ve znamení Afriky
aktualizováno 12.04.2013, 22:34 | 12.04.2013, 21:47 | esn

Prozradíme vám, jak vypadají trendy na letošní léto! Pokud se jich chcete držet, máte ještě dost času se připravit!

Otevřete skříně a zabrouzdejte v minulosti. Leccos se vám může hodit!

 

Barvy, které zvýrazní

 

Neonové barvy hýbou světem módy už druhý rok po sobě. Žlutá, zelená, oranžová nebo dokonce růžová. Tyhle barvy ale můžete s klidem nechat náctiletým. Sofistikované ženy si vystačí s o něco méně výraznými barvami, které podtrhnou jejich ženskost a zralý vzhled. Naprostým hitem je oranžová ve všech odstínech, kdy ta nejsvětleší - broskvová sluší hlavně plavovláskám. S opálenou pokožkou v nich budete naprosto k nakousnutí.


Šedesátkám odzvonilo


Od veleúspěšného filmu Rebelové uběhla už pěkná řádka let a konečně se od té doby poprvé setkáváme s tím, že regály módních obchodů nezaplňují retro kousky, jako vyšité ze skříní našich matek nebo babiček. Šedesátky prostě letos v kurzu nejsou. Žádné puntíky, ani pruhy. Dokonce ani plastové ozdoby. Někteří se radují, jiní mohou vyrazit do second handů, kde se vždy nějaký pěkný retro kousek najde.

 

 

Proměňte se v tygřici

 

Na řadu přichází zvířecí vzory, a ne jen tak ledajaké! Hitem je totiž Afrika, pokud zabrouzdáte ve své paměti, tak zjistíte, že africké motivy byly in i na začátku devadesátých let, pokud se vám tedy podařilo dochovat tričko nebo kalhoty, je čas je vyžehlit! Jednoznačně vedou zebry, v závěsu jsou hned tygři a lvi. Jen s leopardím vzorem buďte opatrní, často působí lacině, ale při dnešním výběru to nemusí být pravidlem.

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Trendy prádlo jara? Romantické, nostalgické a honosné
Hitem roku 2013 bude snížený pás: Jak ho (ne)nosit?
Lákání léta: Omrkni kolekce plavek 2013

 

Ozdoby od domorodců


I doplňky se nesou v africkém stylu. Indiánské napodobeniny nahrazují černošké ruční korálkové práce, náhrdelníky, dřevěná zvířata ze safari jako naušnice nebo jako součást velkolepých náhrdelníků. Pro fajnšmekry, kteří nechtějí jít s davem, je tu ještě další hit, a tím jsou indické doplňky. Odráží v sobě Indii se všemi jejími barvami a optimismem, a tak dokáží nádherně rozzářit jakýkoliv outfit.

 


Trendy jsou jedna věc, ale vaše pohodlí a dobrý pocit z toho co nosíte je mnohem důležitější. Nelíbí se vám kalhoty se zebřím vzorem ani průhledné kabelky, ve kterých je všechno vidět? Nenoste je, někdy je lepší zůstat sama sebou.

 

Jaké vzory máte nejraději? Vracíte se často ke svému starému šatníku či doplňkům?

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře