Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kim Kardashian se stala sex symbolem a to i přes to, že rozhodně nezapadá do trendu hubených modelek bez prsou a zadečku. Jak ze zdánlivé nevýhody udělat přednost? Inspirujte se!

Nechte vyniknout ženské křivky stejně jako krásná Kim!

aktualizováno 07.09.2011, 00:00 | 09.09.2011, 18:39 | doma.cz / ina

Kim Kardashian se stala sex symbolem a to i přes to, že rozhodně nezapadá do trendu hubených modelek bez prsou a zadečku. Jak ze zdánlivé nevýhody udělat přednost? Inspirujte se!

Kim Kardashian bylo do vínku nadělen pořádný zadeček, boky i poprsí! U menší tmavovlasé slečny s obličejem jako obrázek by asi nikdo nečekal, že se během chvíle stane novým sex symbolem Ameriky! Namísto diet, hubnutí či maskování dává své barokní křivky pořádně na odiv a sklízí úspěchy! Z neznámé dívky se díky reality show stala celebrita, která má svůj vlastní parfém i módní kolekci.

 

 

Jak udělat z nedostatku přednost?

 

Pokud se stále trápíte, že větší boky a pořádná stehna jsou vám na obtíž, je to zbytečné! Klasické ženské křivky frčí, dokládá to nejen Kim, ale i oblíbená herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, nebo čokoládové krásky s bujnými křivkami, Beyonce a Rihanna.

 

 

Chceme-li něco maskovat, většinou se snažíme strhnout pozornost někam jinam – na naše přednosti. Ale když proměníte nevýhodu ve váš trumf, v tom případě své boky i stehna přestanete halit do volných plátěných kalhot a neforemných sukních!

 

ČTĚTE TAKÉ:


10 triků, jak vylepšit svůj zadeček!

Módní tipy: zaměřeno na boubelky!

Nestárnoucí účesy, ve kterých budete vypadat úchvatně!

 


Módní triky podle Kim:

 

Kim na své ženské křivky ráda upozorňuje a volí takové střihy, v nichž boky plně vyniknou! Pouzdrové sukně s vysokým pasem, nebo pouzdrové šaty převázané v pase podtrhnou vaše ženské tvary!

 

 

Zásadně byste měla nosit podpatky ať už jste stejně drobná jako Kim, nebo větší! Podpatky elegantně prodlouží nohy a dodají vašemu zadečku ten správný kulaťoučký tvar. Navíc se v nich vždy lépe neseme.

 

 

Krátké, střední i maxi dlouhé sukně! Noste vše typicky ženské. Nebojte se ani kratších střihů, či lesklých obepnutých materiálů jako je satén. Volte kratší propasovaná sáčka, které končí kousek pod pasem. Splývavé materiály či pruhy nejsou zapovězeny, naopak porušte otřepané klišé!

 

 

Elegantní kalhoty se zvýšeným pasem zdůrazní pozadí, ale zároveň zamaskují povolené bříško! Áčkový střih sukénky vám na objemu vám může na objemu ještě malinko přidat! Kim se tím však netrápí a při představování svého parfému zvolila tmavomodré sexy šatičky.
 

 

 
187 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře