Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po jakých účesech zatoužíme v nové sezoně?

Nejkrásnější účesy: Jaro si vyžádá šátek i retro drdol!

Trendy účesy - 6
zdroj: Getty Images Trendy účesy - 6
aktualizováno 30.01.2013, 00:00 | 30.01.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Po jakých účesech zatoužíme v nové sezoně?

Jaro odstartuje revoluci. Zapomeňte na pečlivě vyčesané drdoly à la baletka, pevně svázané culíky či pečlivě vyžehlené dlouhé prameny. Do vzduchu se s příchodem vyšších teplot vmísí nezávislost, nedbalost a bohémství.


Top účesy


Šátek na hlavu


Zapomeňte na plastové čelenky. Nic není krásnějšího než do jemných vlasů vpletený ještě jemnější šátek z hedvábí. Učte se od Dolce & Gabbana.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii


Drdol, nebo culík?

 

Někde mezi zůstali hair stylisté v backstage značky Marni. Do teď jste pečlivě spínala všechny prameny, aby žádný nevyklouzl? Tak s tím je teď konec…


Středem

 

Rochas, Chanel, Roberto Cavalli i Jil Sander měli jedno společné téma – pěšinku přímo uprostřed hlavy. Rozdělte účes na dvě strany. Jestli vlasy uvážete do drdolu, či rozpustíte vlny, už je jen na vás.

 

Trendy účesy - 3
(Foto: Getty Images)


Nadvakrát

 

Giambattista Valli, Missoni, Derek Lam a další se rozhodli poletující prameny zkrotit voskem. Ne však po celé délce. V kontrastu s ‚mokrým‘ lookem u kořínků nechali působit neupravené konečky.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Žiletka versus strojek: S jakou metodou bude pokožka dokonale oholená?

Módní policie v ulicích: Češky se v zimě bojí barev!

Osvojte si francouzský šarm: 10 zásad


Balerína naruby

 

Černá labuť už odplavala a s ní i touha po drdolech posazených na vrcholu hlavy. Pokud si jej přesto nemůžete odpustit, Valentino, Erdem či Bottega Veneta přicházejí s řešením – posaďte sčesané vlasy na týl hlavy a upevněte pinetkami. Tisíci pinetek…


Grunge

 

Trochu devadesátých let a nedbalého stylu Kurta Cobaina a Courtney Love vnesli zpět módní tvůrci jako 3.1. Phillip Lim či Stella McCartney. Rozcuchané prameny, pěšinka tam, kde si sama určí… Ať žije rock’n’roll.

 

Trendy účesy - 4
(Foto: Getty Images)


Sixties

 

Téma šedesátých let se silně opakuje nejen v módě a make-upu, ale i ve stylingu vlasů. Tupírujte! Tak zní heslo sezony.

 

Přečtěte si také na KRÁSNÁ.CZ:

 

Jak prodloužit výdrž tvé kosmetiky


Nedbalá ofina

 

Pokud modelky neměly vlasy oddělené na přesné poloviny přísnou pěšinkou uprostřed hlavy, pak předváděly hustou, na stranu sčesanou ofinu, za uchem upevněnou pinetkou. Nejlepší příklady? Chloé, Valentino či Marni, radí elle.cz.
 

 
43 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře