Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud ráno před zrcadlem opětovně váháte, co s vlasy, nechte se pohltit dokonalými účesy, které zvládnete hravě taky!

Nejlepší účesy: novinky, které musíte zkusit!

Sexy účes - 1
zdroj: Oficiální zdroj Sexy účes - 1
aktualizováno 22.11.2011, 09:11 | 23.11.2011, 17:00 | doma.cz/ina

Pokud ráno před zrcadlem opětovně váháte, co s vlasy, nechte se pohltit dokonalými účesy, které zvládnete hravě taky!

Do vlasové módy se vrací glamour, padesátá a šedesátá léta! Jak to vypadá v praxi a jak byste mohla tohoto trendu využít i vy? Ozvláštněte svůj outfit nejen oblečením a líčením, ale i stylovými vlasy. Vybrali jsme pro vás 5 top trendů!

 

Hit první: Dívčí culík s uzlem!

 

Slušný culík jak vystřižený z Pomády oživý každý kancelářský look. Něžný ale zároveň sexy účes provedete s dokonale dohladka vyfoukanými vlasy!

 

Sexy účes - 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Nejdříve ze všeho zauzlujte přední vlasy, které chytněte pinetkou, nebo vlásenkou. Dokonalý hladký culík stáhněte na temeni a vlasy zepředu šikovně obtočte kolem gumičky. Nezapomeňte přestříkat fixačním lakem, aby culík nepovolil ani o kousek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šatník na celý týden: v pondělí šik, ve středu sexy

Dohladka a bez chyby: buďte sexy i tam dole!

Sexy prádélko: podívaná ve velkém stylu!

 

 

 

Hit druhý: Pěšinka uprostřed

 

Patky se přemnožily, vidíme je téměř všude kolem sebe, proto nejen módní a vlasoví kreativci hlásí návrat k pěšinkám uprostřed – nebo téměř uprostřed, tak jak si to oblíbila Jennifer Aniston a Gwyneth Paltrow.

 

Sexy účes - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Ať už vsadíte na rozcuchaný hippie look, nebo stažený culík, pěšinka uprostřed promění celý váš účes a dost často vzbudí u kolegyň v práci dojem, že máte na hlavě zase něco jiného… Ať žije jednoduchá proměna!

Fotogalerie

1 / 4 Otevřít fotogalerii

 

Hit třetí: Rozpustilé retro a la Brigitte Bardot

 

Perfektní melír - 1
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Probuďte v sobě smyslnou Bardotku! Vlasy nezapomeňte natužit a přední prameny sepněte dozadu. Vlasy bude potřeba trošku natupírovat a přes hřeben se svěšenou hlavou vyfoukat, tak aby se vám podařila dokonalá retro šošolka. Celkovou image doplňte o tmavé linky a něžně růžové rty.


Mikádo: 5 nejlepších stylů


 

 

Hit čtvrtý: Ofina podle pravítka

 

Zamilujte si ženskou ofinu i v ryzím jednoduchém podání! Dlouhá rovně střižená ofina až k očím podtrhne vaši tvář. Perfektně upravená pomocí keramické žehličky bude slušet rovným i vlnitějším vlasům, k rozpuštěné hřívě i k sexy culíku.

 

Sexy účes - 1
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Hit pátý: Drdol na stranu

 

Okouzlete asymetrií! Pěšinku posaďte mírně na opačnou stranu, než se chystáte vytvořit drdol. Pokud nemáte vlasy vepředu kratší, takže vám nebudou z drdolu vypadávat jednotlivé pramínky, můžete si dovolit drdol posadit přímo nad ucho.

 

Sexy účes - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Schůdnější a praktičtější úpravy dosáhnete pomocí stažených vlasů za obě uši, kdy váš drdůlek také přímo vyroste. Z culíku stačí vlasy zakroutit a stočit do slušivého bobečku.

 
195 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

tjalala 12:47 22.11.2011
kdyby byly nafocené postupy jak přesně to dělat, tak by to bylo lepší... takhle nevím jak to přesně provést...
CreaClip 10:37 22.11.2011
Ostříhejte se jednoduše a během chvilky v pohodlí domova SAMA!
K zastřižení nejen ofiny všem doporučuji CreaClip - je to naprostá novinka v čr a zaručuji, že ofinu si vždy ostříháte sama, rovně a přesně tak jak budete chtít - rovně, do obloučku, šikmou, prostě takovou kterou zrovna budete chtít...Můžete si sami zastřihnout i konečky vlasů. Ostříháte si dlouhé i krátké vlasy ;-)