Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ofina na několik způsobů, připravte se na večírek roku!

Nejlepší účesy s ofinou: Takhle prokouknete!

Sexy účesy - 5
zdroj: Oficiální zdroj Sexy účesy - 5
aktualizováno 30.12.2012, 00:00 | 30.12.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Ofina na několik způsobů, připravte se na večírek roku!

Ať už máte ofinu delší, kratší, rovnou, nebo sestříhanou, poradíme vám, jak váš účes můžete ozvláštnit a zaujmout na každém silvestrovském mejdanu!

 

Ofina působí hodně sexy a žensky, jen když je perfektně upravená. Vyberte si z nabídky účesů.

 

Spadlá dlouhá ofina

 

Neboli na patku, je velice trendy, ale připravte se na to, že budete mít vlasy v obličeji, pokud jí dáte za ucho, ztratí váš účes na kouzlu. Ofinu vyfoukejte přes kartáč na druhou stranu, než ji ve výsledku chcete mít. Uhlaďte žehličkou a přesprejujte lakem a můžete vyrazit. K volné ofině sluší vlasy rozpuštěné, i stažené do culíku, či copu, záleží jen na vás a délce vašich vlasů, jakou variantu zvolíte.

 

Sexy účesy - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Ofina hozená dozadu

 

Nemusíte jí sepínat gumičkami, ani fixovat gelem. Neformální efekt vlasy sčesané z čela dozadu působí hodně sexy a krom jiných tento účes miluje i Eva Herzigová. Jak na něj, do mokrých vlasů vetřete tužidlo, poté vlasy vyfoukejte v předklonu a zkroťte za pomocí gelu, či vosku, tak aby vám držely hozené dozadu, jako když si právě prohrábnete vlasy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Dámy, pozor! Vlasy o vás prozradí (téměř) všechno!


9 tipů, jak být vždy na fotkách krásná!Rovná ofina a culík

 

Vlastníte-li dokonale rovnou dlouhou ofinu, letos není nad kombinaci této ofiny s vysokým culíkem. Na jednu stranu připomíná školácké prostředí, na stranu druhou vysokou eleganci. Ofina a culík však musejí mít objem a být dokonale vyhlazené žehličkou!

 

Přečtěte si také na KRÁSNÁ.CZ:

TESTUJEME: Kosmetika s vůní Vánoc

Perfektní ofina? Žádný problém!
Skoncuj boj s mastnou ofinou
Ofina je in, pečuj o ni správně

 

Sexy ofina
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Rock´n´rollová vlna

 

Ofinu vyfoukejte a vytvořte vlnu a la Dara Rollins. Protáhne vám a zeštíhlí obličej a na party se dokonale hodí, zbytek vlasů sepněte do culíku.
 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře