Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Obdivujete krásné účesy slavných žen? Buďte stejně úžasná, jde to s minimální námahou!

Nestárnoucí účesy, ve kterých budete vypadat úchvatně!

aktualizováno 19.09.2011, 12:48 | 02.09.2011, 15:36 | doma.cz/ina/myzeny.sk

Obdivujete krásné účesy slavných žen? Buďte stejně úžasná, jde to s minimální námahou!

Klasiky, které se nikdy nevyjdou z módy a budou slušet každé ženě! Poradíme, jak si slavné účesy z filmových pláten vytvořit, ať už holdujete dlouhým nebo krátkým vlasům.

 

Á la Marilyn

 

Sexbomba známá svým platinovým vlnitým účesem navěky zůstane ikonou. Zkuste její účes i vy!

 


Jak na to:

Pokud toužíte po efektních a sexy vlnách, kupte si natáčky středního či velkého průměru, nebo kvalitní kulmu. Po umytí vlasy trochu prosušte, naneste pěnové tužidlo po celé délce, rozdělte na jednotlivé prameny a ty postupně natáčejte. Nechte doschnout (nejlépe přes noc) a po složení natáček kudrny ještě zafixujte lakem na vlasy.

 

Náš tip: Účes můžete přizdobit sponou v barvě aktuálního outfitu.

 

 

Vášnivé vlnobití

 

 

Jak na to:

Na umyté, rozčesané vlasy naneste regenerační kúru. Vlasy rozdělte na dvě části a ty natočte od temene hlavy na největší natáčky a vysušte fénem.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Podívejte se na NEJVĚTŠÍ NEVKUS Hollywoodu!

Desatero, jak zamaskovat větší bříško

Šest TOP účesů pro dlouhovlásky

 

Náš tip: Pro perfektní vlny vlasy nečešte! Jen prsty jemně naneste vosk na vlasy, spojte prameny na jedné straně a přelakujte lakem.

 

 

Učesaná neučesaná


Jak na to:

Prameny vlasů natočte na střední nástavec kulmy. Každý z nich pak nalakujte a nechte zaschnout. Vezměte kovová peříčka a prameny na temeni jeden přes druhý pospínejte. Menší pramínky nechte viset až na krk, nebo je později vytáhněte ze sepnutých vlasů.

 

 

Náš tip: Nedodržujte žádný řád. Vlasy nechte volně a jen navoskujte konečky! Rozcuchejte je, jak vám přijdou pod ruku, docílíte tak nenuceného šik účesu, který se hodí do města na nákupy i na gala večer.

 

 

Trendy mikádo

 

Pokud plánujete změnu účesu, mikádo je možná to pravé. Nebojte se experimentovat a nechat si například jednu stranu delší a druhou naopak, sestříhat až k hlavě. Mikádo se nosí dokonale hladké ve stylu helmy, nebo rozdováděně vlnité. Obě varianty můžete střídat stejně jako Katie Holmes.

 


Jak na to:

Dobrou zprávou je, že sluší všem, jen je třeba zvážit jeho délku. Ideální je stříhat ho z dlouhých vlasů postupně - nejprve nechat účes delší (zeštíhluje obličej) a pak, pokud nebude délka vyhovovat, ho přistřihnout až k lícním kostem.

 

 

Náš tip: Mikádo je účes vhodný pro ženy, které mají rády propracovaný střih účesu, radí myzeny.sk.
 

 
78 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře