Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedokážete si představit svatbu bez bílé barvy a střídmých doplňků? Pak se podívejte na zahraniční veselky, které oplývají barvami a pestrobarevnými vzory. Pro Evropanku je zřejmě nepředstavitelné, že by minimalistické šaty měla vyměnit za honosný...

Nevěsty z celého světa: exotické, ale tak okouzlující! GALERIE plná krásy, luxusu i romantiky

Nevěsty z celého světa - 5
zdroj: Instagram Nevěsty z celého světa - 5
aktualizováno 05.11.2017, 00:34 | 05.11.2017, 00:34 | DyA

Nedokážete si představit svatbu bez bílé barvy a střídmých doplňků? Pak se podívejte na zahraniční veselky, které oplývají barvami a pestrobarevnými vzory. Pro Evropanku je zřejmě nepředstavitelné, že by minimalistické šaty měla vyměnit za honosný oděv, ale proti gustu žádný dišputát.

Honosná INDONÉSIE
Extravagantní účesy, henna na ruce a zdobené šaty, to všechno nesmí chybět na indonéské svatbě, která je považována za událost roku. Nevěsty svému zjevu přisuzují velkou důležitost, a tak se nemůžeme divit, že jejich make-up je vytvořený do posledního detailu. Navíc není výjimkou, že Indonésanky mají ve vlasech ozdobné šperky, které dodají jejich účesu lesk a třpyt. Také ženich si dává na svém vzhledu záležet a mnohdy se barveně sladí se svou nastávající manželkou.

 

Nevěsty z celého světa - 10
(Foto: Instagram)

 

Nevěsty z celého světa - 2
(Foto: Instagram)

 

Evropské JAPONSKO
Potkali jste na Karlově mostě japonský pár, který pózoval ve svatebních šatech? Pokud ano, pak jste možná zaregistrovali, že jejich oděv se příliš nelišil od toho našeho. Japonce totiž fascinuje evropská kultura a mnoho nevěst chce vypadat jako jejich západní kamarádka. Tento pocit navíc podtrhnou zmiňovaným svatebních focením v Evropě. Není to ale škoda? Jenom se podívejte na krásné fotografie pod rozkvetlou sakurou. Naštěstí stále existují japonské páry, které milují tradice a volí klasický japonský oděv.

 

Nevěsty z celého světa - 4
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Svatba může vyjít pěkně draho! Na čem ušetřit a co nepodcenit
Čeká vás podzimní svatba? Přiberte šišky! GALERIE PRO INSPIRACI

 

INDICKÁ rozmanitost
Mysleli jste si, že pestrobarevné šaty musí působit přeplácaným dojmem? Pak jste ještě neviděli nevěsty z Indie. Dlouhé šaty plné barev vypadají naprosto dokonale. Indky prostě vědí, jak vybrat ty dokonalé šaty a stejný důraz kladou i na svůj make-up. Ten, na rozdíl od Indonésanek, je velmi jednoduchý, ale zároveň promyšlený. Na obličeji totiž hrají hlavní roli zlaté ozdoby, které v některých případech začínají už u nosu.

 

Nevěsty z celého světa - 7
(Foto: Instagram)

 

Nevěsty z celého světa - 6
(Foto: Instagram)

 

Na další exotické krásky se podívejte v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře