Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na svůj velký den se každá z nás velkolepě připravovala nebo připravovat bude. Zkoušení šatů, diety a snaha o co nejlepší make-up. Co dělat, abyste to nezkazila?

Nejošklivější nevěsta světa! Co dělat, abyste nedopadla podobně!

Hrůzné svatební šaty
zdroj: facebook.com Hrůzné svatební šaty
aktualizováno 23.08.2013, 09:56 | 23.08.2013, 09:56 | doma.cz/red

Na svůj velký den se každá z nás velkolepě připravovala nebo připravovat bude. Zkoušení šatů, diety a snaha o co nejlepší make-up. Co dělat, abyste to nezkazila?

Do výstřihu se dívá i budoucí tchýně!
Od nevěsty se už dávno neočekává, že bude panna a dokonce ani není nutné se tvářit cudně. Ale pozor! Pokud vám do výstřihu bude koukat nejen ženichův tatínek, ale i jeho maminka, znamená to, že nevypadáte sexy, ale příliš vyzývavě. S dokonalostí, po které jste toužila to nemá nic společného a o to jste zrovna nestála. 

 

Ještě horší situace samozřejmě nastane, pokud jste stejně jako ona dáma v naší fotogalerii z nějakého nepochopitelného důvodu podlehla iluzi, že vaše prsa jsou krásná a škoda je zakrývat podprsenkou!

 

Hrůzné svatební šaty
(Foto: facebook.com)

 

Zapomeňte! Nejste princezna!
I když si každá jistě od malička představujete, jak si konečně ve velkém obléknete ty dlouhé princeznovské šaty ideálně s obručí pod sukní, ne všem to sluší.

 

Pozor si musí dát zejména dámy korpulentnější. Pokud se jim zdvihá hodně "materiálu" nahoře od pasu i od pasu dolů, budou vypadat jako pověsný karikatura.


Hrůzné svatební šaty
(Foto: facebook.com)

 

Tlustá omítka
Moc ti to sluší, ale už se těším, až se umyješ. Věta, kterou asi žádný ženich nahlas nevysloví, ale kdyby mohl... Dokonalý make-up, díky, kterým všechny filmové hvězdy vypadají na obrazovce dokonale a stejně tak i vám zajistí krásné fotky ze svatby, rozhodně v reálu nevypadá přirozeně.

 

Zeptej se upřímně svého přítele, zda si opravdu chce brát svoji přirozeně krásnou sportovní holku s nákladem půl centrimetrové omítky. A věřte: kamarádky vám nikdy pravdu, že vypadáte děsně neřeknou! Bojíte se pravdy z úst přítele, zkuste tatínka.

 

Inspirujte se: Co oblékají slavné české nevěsty?

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii


ČTĚTE TAKÉ:
Krásné šaty pro družičky: Jak obléci ty nejmenší?

Svatební šaty: Nemusíte vypadat jak dort, ani jak barbína!

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

iva 14:51 23.08.2013
Díky za tu rýpalku Em Zet to mě těší .Já neodsuzuju lidi jak vypadají nejsem povrchní.
iva 14:48 23.08.2013
To já taky miluju jak hned napíšete a navažíte se . Když se vám to nelíbí tak se na to nekoukejte a nepište o soudnosti přece každý není dokonalý a má chyby.
Em Zet 14:00 23.08.2013
iva: Ježíši takové názory, jako je ten váš, skutečně miluju, ale u takovéhleho článku se dal koneckonců i očekávat. Vždycky se objeví nějaký rýpal / rýpalka. Ale snad ani vy nemůžete popírat, že ta nevěsta vypadá bez podprsenky v těch šatech z příliš velkým výstřihem příšerně. Tady nejde o to, že každý si může obléknout co chce (to samozřejmě může), ale je až alarmující, jak většině lidem chybí SOUDNOST. :) Snad se před odchodem na svatební obřad podívala do zrcadla. I když to tak nevypadá....
iva 13:42 23.08.2013
Snad každý si muže vzít co chce ne . sluší jí to a nemusí každý uražet jí když jí osobně neznáte