Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Měli jste jedinečnou příležitost ptát se na vše, co vás zajímá o líčení a kosmetice. Odpovídal profi vizážista, který líčí Superstar, modelky na prestižní přehlídky, ale také české celebrity.

Ptali jste se na vše o líčení předního vizážisty PAVLA BAUERA

Pavel Bauer
zdroj: oficiální zdroj Pavel Bauer
aktualizováno 19.02.2013, 16:34 | 19.02.2013, 16:08 | doma.cz/ina

Měli jste jedinečnou příležitost ptát se na vše, co vás zajímá o líčení a kosmetice. Odpovídal profi vizážista, který líčí Superstar, modelky na prestižní přehlídky, ale také české celebrity.

Zajímá vás, jak vypadá zákulisí velkých přehlídek, televizních reklam, nebo mega show jako Superstar? Zeptat se můžete také na to, jaké letí teďka líčení, jak se líčit do práce, na ples, nebo na firemní večírek? Jaké barvy se hodí k jakým očím a jakým kosmetickým trapasům se raději vyhnout? Podívejte se na odpovědi našeho exkluzivního hosta Pavla Bauera:

 

Odpovědi naleznete ZDE

 

Pavel Bauer v současné době pracuje především pro TV, kde líčí hvězdy televizních pořadů Super Star, Bailando, X Factor, Hlas Česko-Slovenska a další. Mezi jeho další aktivity patří reklamní spoty, módní přehlídky, veletrhy, fotoprodukce do módních časopisů, péče o celebrity, lektorská a vzdělávací činnost, poradenské služby, odborné soutěže, spolupráce s českými designéry.

 

Bauer
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velký test make-upů: Našli jsme ten nejlepší do 300 Kč!

PROMĚNA Elišky: Konečně z ní je okouzlující slečna!

První pomoc: Poraďte si s kruhy pod očima i roztřepenými nehty


Jméno Pavel Bauer je již ve vizážistice pojmem. Věnuje se jí již od roku 1993, v roce 1996 získal titul mistra České republiky v make-upu a v roce 1997 na světové soutěži v Düsseldorfu titul vicemistra. Již 12 let je dvorním vizážistou značky Estée Lauder. Za svou dlouholetou praxi pracoval pro řadu TV kanálů v ČR jako supervizor. Spolupracuje s mnoha známými osobnostmi z oblasti showbyznysu i politiky, je také členem řídícího výboru Unie kosmetiček, sdružení kosmetiček a vizážistů.

 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lenny 16:21 10.03.2014
Před nákupem kosmetiky se vždy podívám na ceny na http://krasa-a-zdravi.hyperzbozi.cz/. Tak vždy ušetřím 