Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přípravky s ním působí dlouhodobě a výrazně zpomalují proces stárnutí, aktivují metabolismus pokožky a stimulují základní buňky.

Pět důvodů, proč se nechat ošetřit zlatem

Pleťová maska
zdroj: Thinkstockphotos Pleťová maska
aktualizováno 26.07.2017, 00:09 | 26.07.2017, 00:09 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Přípravky s ním působí dlouhodobě a výrazně zpomalují proces stárnutí, aktivují metabolismus pokožky a stimulují základní buňky.

Zlato je v kurzu! Věděli jste, že kromě šperků či kousků v šampaňském si zlato můžete užít i na obličeji? Vědci totiž přišli na to, že zlato zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu. Přinášíme vám pět důvodů, proč se nechat ošetřit zlatem.

 

Kromě toho, že zlato zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu, má důležitou úlohu i při obnově kožní tkáně. Díky tomu posiluje a vyhlazuje pleť, zjemňuje již vzniklé vrásky a redukuje tvorbu nových. Rovněž zvlhčuje pokožku a likviduje barevné změny, vyvolává tak pocit zesvětlení pleti plné lesku. Navíc působí i protizánětlivě, "uvedla kosmetička Jarka Poljovka.

 

Přípravky obsahující zlato působí dlouhodobě a výrazně zpomalují proces stárnutí, aktivují metabolismus pokožky, stimulují základní buňky, aby se rychleji regenerovaly a tvořily nový kolagen.

 

PSALI JSME:

Šneci, hadi? Nechutné zákroky, které ženy podstupují pro krásu!
Vše o stárnutí pleti aneb Jak správně na vrásky?
Žvýkáte často? Pozor na vrásky

 

Proč ho tedy využít? Zde je pět důvodů, proč vyzkoušet pleťovou masku z jemného zlata:

 

Intenzivně a dlouhodobě hydratuje pokožku
Revitalizuje, oživuje a rozjasňuje pokožku
Zlaté částečky pleti dodají zářivý vzhled a jas
Zlepšuje vitalitu, pevnost a elasticitu pokožky
Procedura je navíc velmi příjemná a relaxační jak pro pleť, tak pro duši

 

 

Pro koho je tato procedura vhodná?

 

Po terapii zlatem by měli sáhnout především ženy s přibývajícím věkem, které kromě své linie a fyzické kondice musí začít řešit i vrásky a ochabnutí obličejového svalstva. Jedním z hlavních faktorů tohoto procesu je právě ubývající tvorba kolagenu v těle.

 

"Vrásky vznikají opakovaným stahováním pokožky, která stárne a postupem času ztrácí svou pružnost. Způsob života a stravování, stres a celkový vliv dnešní rychlé doby jsou výsledkem předčasné ztráty kolagenu v našem těle a hlavně v pokožce, která je ze 70% z kolagenu, "dodala Jarka Poljovka.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře