Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnešní doba nabízí mnoho výhod, mimo jiné můžete díky různým plastikám trochu zpomalit proces stárnutí. Fanoušky těchto procedur jsou ale častěji muži než ženy, i když operace samotné postupují ve větší míře ženy. Chtějí pánové po svých manželkách...

Plastika: Kvůli sobě nebo kvůli partnerovi?

plastika prsou
zdroj: Getty Images plastika prsou
aktualizováno 02.05.2019, 00:00 | 02.05.2019, 00:00 | doma.cz

Dnešní doba nabízí mnoho výhod, mimo jiné můžete díky různým plastikám trochu zpomalit proces stárnutí. Fanoušky těchto procedur jsou ale častěji muži než ženy, i když operace samotné postupují ve větší míře ženy. Chtějí pánové po svých manželkách, aby si například nechaly zvětšit prsa. A je to v pořádku?

Naďa Mázlová z Ordinace v růžové zahradě 2 nyní řeší velký problém. Její bývalý přítel ji nechtěně přesvědčil o tom, že stárne a možná by potřebovala trochu vylepšit svůj vzhled pomocí plastiky. Naďu trápí vrásky a klidně by si nechala zvětšit také prsa, také by chtěla trochu zhubnout. Co když podobné věci trápí i vás a partner vás nabádá k tomu, abyste si na kliniku zašly? A co když jste se pro to naopak rozhodly vy samy, zatímco váš muž není zastáncem toho, abyste se jakkoliv měnily?

 

Ordinace: Jarmila s Naďou
(Foto: Nova.cz)


Když to po vás chce partner


Partneři se sice navzájem ovlivňují, váš muži by si vás ale neměl přetvářet ke svému obrazu. Jednou jste taková, jaká jste, a buď se do vás takto zamiloval, nebo chce jiný typ, a to žádná plastika nevyřeší. Možná po vás chce plastiku prsou proto, aby se pak mohl mezi kamarády vychloubat, jaké jste si kvůli němu nechala udělat pěkné čtyřky. Zkuste mu oponovat tím, jestli vám ten zákrok tedy zaplatí. Nejde totiž o nic levného.


Pokud jste už déle sama o plastice uvažovala a váš partner vás v tom jen utvrzuje, pak je to v pořádku. Jestli to byl ale on, kdo vám zasadil brouka do hlavy, nejspíš nebude o nic spokojenější ani poté, co zákrok opravdu podstoupíte. Jen si potvrdí, že pro něj vážně uděláte to, co mu vidíte na očích a bude si s vámi dál zahrávat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PLASTIKY, které teď frčí! Je libo dočasná prsa nebo vyžehlená varlata?
Plastika prsou je v létě levnější. Chodí na ni hlavně učitelky!
VIDEO: Modelace se zmenšením prsou - redukční mammaplastika


Opustí vás, když nepůjdete na plastiku?


Jestli se vám partner snaží namluvit, že když nepůjdete na plastiku, tak od vás odejde, tak pravděpodobně jen zkouší, kolik toho ještě vydržíte. Stůjte si za svým, ignorujte ho a sdělte mu, že pokud vás nepřestane přesvědčovat, tak odejdete vy. To, že vás nutí nechat se vylepšit, může svědčit také o tom, že sám není smířený se stárnutím. To ale neznamená, že byste to měly odnášet vy.


Co když partner nechce, abyste šla na plastiku, a vy ano?


Jestliže si vy stojíte za rozhodnutím nechat si zvětšit prsa a partner se vám to snaží zakázat, pak to také není nejlepší. Vzhled je často otázkou sebevědomí, a když vám menší operace pomůže cítit se lépe, tak proč do toho nejít. Muži se často bojí, že vylepšování nedopadne dobře. Pokud ale vidí, jak moc vám na tom záleží, měl by vás podpořit.

 

plastika prsou
(Foto: Getty Images)


A jestli ne, tak to může znamenat, že vás nerespektuje a nebere jako sobě rovnou, protože potřebuje mít navrch. Nebo je žárlivý a bojí se, že vás po operaci klofne někdo jiný.
Na první pohled je sice skvělé, že vás má rád takovou, jaká jste. K čemu to ale je, pokud jste nespokojené ve svém těle? Jestliže chcete podstoupit plastiku opravdu jen kvůli sobě, tak by to měl váš partner chápat.


Hlavně ale vsaďte na přirozenost! Mnoho žen jde na plastiku jednou, a protože jsou spokojené, ve zkrášlovacích procesech se rozjedou natolik, že už to není pěkné. Po pár operacích snadno ztratíte pojem o přirozenosti, a tak dejte vždy na svého doktora.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře