Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S plastikou je to jako s módou. Každou sezonu přichází jiný trend, který určuje, co budou lidé se svým tělem provádět. Tyhle plastiky právě letí v zahraničí a možná se už brzy dostanou do České republiky.

PLASTIKY, které teď frčí! Je libo dočasná prsa nebo vyžehlená varlata?

Plastika prsou
zdroj: Thinkstockphotos Plastika prsou
aktualizováno 12.06.2016, 00:21 | 12.06.2016, 00:21 | Doma.cz/tvnoviny.sk

S plastikou je to jako s módou. Každou sezonu přichází jiný trend, který určuje, co budou lidé se svým tělem provádět. Tyhle plastiky právě letí v zahraničí a možná se už brzy dostanou do České republiky.

Nožka jako Popelka
Některé ženy mohou zapomenout na boty na vysokém podpatku, nebo se do nich sotva vejdou a hrozně při tom trpí. Dá se tomu pomoci, ale chce to velký kus odvahy. Mnohé si už daly odstranit kus palce…


Mezera mezi stehny
Jistý čas byly populární fotografie mladých dívek, které se mezerou mezi stehny vychloubaly na sociálních sítích. Prý pouze ženy s mezerou mezi stehny jsou dokonale štíhlé. Zdá se ale, že tomuto nesmyslnému trendu nepodlehly jen mladé ročníky. Jistá klinika v Texasu přišla s laserem, který dokáže odstranit "nadbytečnou" tkáň mezi stehny a vytvarovat tak požadovanou mezeru.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Bylo vám 40? Bez plastiky už u mužů nezabodujete
Plastika prsou je v létě levnější. Chodí na ni hlavně učitelky!
Neuvěřitelné! Podívejte, jak se celebrity vylepšily plastikami!


Transplantace řas a obočí

Původně byly tyto procedury vyvinuty pro oběti s popáleninami, ale dnes je může v USA podstoupit kdokoliv. Jde o náročné zákroky a jen málo lékařů je dokáže provést. Transplantované řasy jsou z vlasů, takže rostou a jejich majitelé si je musí stříhat.

 


Lifting mužského přirození
Ženy nejsou jediné stvoření, které trápí vzhled jejich pohlavních orgánů. Prý tato posedlost chytla i muže. A tak se rozmohla procedura, které se v Americe říká ball ironing, doslovný překlad zřejmě nepotřebujete. Předtím ho podstupovali převážně porno herci, dnes však na proceduru chodí i normální pánové.


Dočasná prsa
Tato procedura zatím není povolena, ale už čeká na schválení. Už teď se těší velké popularitě. Jde o dočasné "přifouknutí" ženského hrudníku. Její autor přišel se speciální tekutinou, která by měla prsa zvětšit na 24 a více hodin. Mnoho odborníků se k tomu staví skepticky. Podle nich zde existuje mnoho rizik. Prsní tkáň je velmi citlivá a nikdo neví, jak na cizí tekutinu bude reagovat.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Markéta 12:45 23.12.2017
Dočasná prsa... to zní jako velmi dobrá úchylárna:) Myslím, že asi nejlepší variantou je nejdřív to prozkoumat. Ona i ta plastika teď pokročila tak, že se teď dají upravit i velká labia nebo případně perineum (http://www.labioplastika-praha.cz/labioplastika/)