Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo by netoužil po věčném mládí? Hebká a vypnutá pleť však vyžaduje precizní péči! Poradíme, kde začít!

Pleť bez vrásek: Na botox zapomeňte, známe něco lepšího

Pleť
zdroj: isifa.com Pleť
aktualizováno 07.04.2013, 00:00 | 07.04.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Kdo by netoužil po věčném mládí? Hebká a vypnutá pleť však vyžaduje precizní péči! Poradíme, kde začít!

Pokud se o svoji pleť dobře staráte, odvděčí se vám! Na jaké zásady byste neměli zapomínat a jaké kosmetické vymoženosti vám s tím pomohou?

 

Zásady, které pomohou pleť udržovat zářivou a bez vrásek


- Minimum sluníčka (obličej slunci téměř nevystavujte, UV záření pleť vysušuje a přivolává předčasné stárnutí)


- Kvalitní výživný krém. Každý má svůj oblíbený My můžeme doporučit krémy i pro tu nejcitlivější pleť. Náš tip: péče od For Life& Malaga, či Bioderma


- Masáž
a hydratační, čisticí, či minerálové masky. Ty kvalitní dokážou opravdové zázraky a vaši pleti dodají ztracený lesk a zbaví ji odumřelých buněk


- Zdravá výživa
. Ani tu nemůžeme opomenout. Pestrá zdravá strava se na stavu pleti odráží více, než si myslíte. Pokud chcete zpomalit stárnutí, měli byste omezit příjem tuků a cukrů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Krásná a sexy Inna Puhajková: Bez podpatků nedá ani ránu!
Výběr nejkrásnějších parfémů: Objevte novinky pro voňavé jaro!
Jarní look: Zvolte přirozené "nahé" líčení!

 

Stále vám to nestačí? Potom pro vás máme exkluzivní novinku, kterou najdete i ve vašem kosmetickém salónu – ošetření galvanickou žehličkou!

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

Galvanickou žehličku vyzkoušela naše čtenářka Zdeňka, která byla z této lázeňské procedury nadšená. „Je to opravdu vidět i po jednom zákroku, vrásky jsou viditelně mělčí a pleť zářivější. Ošetření je příjemné, takže se těším, až budu naučené tahy aplikovat doma na gauči. Žehličku jsem si totiž i se sadou gelů nedávno pořídila,“ vysvětluje sympatická Zdeňka.

 

Na ošetření galvanickou žehličkou - 10
(Foto: Martin Chamer)

 

„Galvanická žehlička pozastavuje stárnutí až na 48 hodin. Vyhlazuje vrásky, pigmentové skvrny. Při ošetření se použijí dva gely – první pro čištění a detoxikaci; druhý pro vyživení pleti a vypínání vrásek. Následně se aplikuje vyživující krém přímo do vrásek,“ popisuje proceduru kosmetička Hanka.

 

Galvanický proud působí ve všech vrstvách pokožky elektromagnetické pole, tím se rozproudí lymfa, vzniknou vibrace, a za podpůrné činnosti ultrazvuku se uvolní nečistoty a žehličkou se vytáhnou ven z těla. Navíc tato žehlička jako jediná, kromě čištění a vyhlazování pleti, efektivně odbourává podkožní tuk, a to na základě vysokofrekvenčních ultrazvukových vln, které pronikají hluboko do podkožní tkáně.

 

Na ošetření galvanickou žehličkou - 12
(Foto: Martin Chamer)

 

Hlavním účelem žehličky je ovšem detoxikace, omlazení pokožky a vyhlazení vrásek. Silná ultrazvuková vibrace generovaná na špičce lžíce odstraňuje podkožní maz, toxické substance a bakterie. Pokožka se zahřívá, následuje silné odpaření těchto složek a i díky ultrazvuku žehlička odstraní všechny neduhy pokožky. Pomáhá proti ekzému, lupence a dalším nemocem kůže. Při aplikaci se rozproudí lymfa, zmírní se podráždění pokožky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej očistí od černých teček a omladí se. Pro účinné žehlení doporučujeme podpůrně použít čistící gely, které transformují do buněk potřebné látky.

 

Přečtěte si také na KRÁSNÁ.CZ:
Objev tajemství sexy pohledu úspěšných modelek

 

 

Ošetření v kosmetickém salóně se pohybuje kolem 1000,- Kč, kde si přímo od kosmetičky můžete i samotnou žehličku zakoupit i pro domácí používání. Gel na obličej, či celulitidu lze zakoupit v jakémkoliv obchodě s kosmetikou.

 

Tímto děkujeme i salónu Blow, kde se uskutečnila natáčení s naší čtenářkou.
 

 
36 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petra 09:49 14.03.2017
Mi na mladistvou pleť pomáhá 100%přírodní olej BigBao o kterém jsem se dozvěděla při brouzdání na netu. Díky němu mám vrásky pryč a pleť jemnou a hladkou jako miminko :-)
Simča 11:01 05.07.2013
For Life& Malaga...nebo For Life & Madaga ??? Tohle není překlep, ale absolutní neznalost :(