Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ty nejdůležitější vlasová pravidla tohoto podzimu!

Podzimní vlasové trendy: 6 top účesů!

Vlasové trendy
zdroj: Oficiální zdroj Vlasové trendy
aktualizováno 21.10.2011, 13:01 | 21.10.2011, 12:59 | doma.cz/ina

Ty nejdůležitější vlasová pravidla tohoto podzimu!

Jak to vypadá s účesy pro vládnoucí sezónu? Panují dva extrémy – uhlazený look, či rozverné účesy pro rozpustilé slečny i dámy. Ve velkém se vracejí barevné sponky, čelenky s korálky, pírky, nebo třeba krajkou, čím zajímavější – tím lepší.

 

Kontrasty se projevují i v účesech. Letí vysoký uhlazený culík, ale naopak nepořádný drdol na strunu, nebo téměř rozpletený cop.


Vlnité mikádo pro romantičky i divošky!

 

Vlnité polodlouhé mikádo si oblíbila nejedna celebrita (Diane Krugerová, Charlize Theronová, či Keira Knightleyová). Skýtá totiž spoustu výhod! Pokud jste majitelka přirozeně vlnitých vlasů, s mikádem ušetříte spoustu času se složitým stylingem v koupelně. V rozverném vlnitém mikádu hned prokouknete a osvěžíte váš look!

 

 

Hladký uhlazený culík!Toužíte po neuvěřitelně sexy provokativní culíku, kterým ohromíte na večírku? Vyzkoušejte styl Fergie a Karoliny Kurkové. Jak na to? Vyžehlete vlasy dohladka, v předklonu je sepněte vysoko nad temenem hlavy. Vlasy navoskujte a ulízněte. Oddělte jeden pramínek z culíku, kterým obtočte gumičku a zachyťte pinetkou pod culíkem.

 

Vlasové trendy
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

SPECIÁL o plesových šatech

 

Rozverný a nezbedný vrkoč

 

Majitelky vlnitých vlasů, které s obtížemi vlasy perfektně vyhladí, nemusí zoufat. Neméně okouzlující variantou drdolu je i jeho "rozcuchané“ provedení. Fantazii se meze nekladou, a tak nevadí, když je drdol asymetrický, nebo když z něj někde čouhají vlasy. Použijte ozdobné pinety a úspěch je zaručen!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Přes 20 módních triků, jak vypadat o pět kilo lehčí!

Největší pověry o mastných vlasech! Vyzrajte na ně!

 

Patka!!


Vzpomínka na padesátá a šedesátá léta? S retro culíkem rozhodně neuděláte chybu! Ženský styl s volně padající patkou na straně a ledabyle chycený culík, který dodá vašemu účesu na objemu a bohatosti.

 

Krása
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Copánek na stranu

 

Romantický vzhled křehké bytosti dosáhnete copem na stranu. Diane Kruger neváhá tento „obyčejný účes“ učesat na červený koberec! Vlasové dílo vypadá stylově – ledabyle, přirozeně a sexy! Pěšinka na stranu, lehce zvlněné vlasy spletené do téměř neviditelného copánku na straně je zkrátka šik.

 

Vlasové trendy
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Oheň na hlavě!


Kdy jindy než na podzim, letí kaštanové teplé odstíny i ohnivé tóny. Nezapomeňte k vašemu účesu doladit i obočí. Zrzavá bude slušet dámám se světlejší pletí. K oříškovým očím volte spíše kaštanový nádech, naopak k modrým či zeleným se klidně odvažte a jděte do ostřejších tónu ve znamení plápolajícího ohně.

 

 

Hladké, ale nově i rozcuchané (až krepaté) s vyhlazenou ofinou rozhodně patří k nejžhavějším trendům letošní sezóny.

 


 

 

 
678 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eva 21:54 21.10.2011
Mai, slovo drdol je tam použito taky.
Mai 10:48 21.10.2011
To psala Slovenka? Vrkočům se u nás v Čechách říka drdoly.