Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chcete být krásnější - cítit se jako žena - vrátit si sebevědomí? Přihlaste se do projektu - Proměny se Snídaní s Novou! Přečtěte si, jak na to.

Potřebujete změnu a nevíte jak na to? Přihlašte se do Proměn se Snídaní!

Vložit video na:

aktualizováno 08.01.2019, 12:15 | 08.01.2019, 12:15 | Nova.cz

Chcete být krásnější - cítit se jako žena - vrátit si sebevědomí? Přihlaste se do projektu - Proměny se Snídaní s Novou! Přečtěte si, jak na to.

Jak se tedy můžete stát součástí Proměn? Do 10. ledna 2019 pošlete na email snidanepromeny@nova.cz svoji aktuální fotku, věk, adresu, telefon, email a váš životní příběh, proč právě vy si zasloužíte kompletní proměnu image.Na 4 z vás čeká profesionální tým kadeřníků, vizážistů a módních stylistů. Nebojte se! Pomůžeme vám a bude to stát za to!

 

Na co se můžete těšit:
Vlasová proměna – barvení/střih
Make-up – škola líčení
Oblečení – styling a doporučení outfitů právě pro vaši postavu
Dárkový balíček kosmetiky a jeden outfit pro každou z účastnic

 

Podmínky účasti v projektu Proměny:


Do 10. ledna 2019 pošlete na email snidanepromeny@nova.cz svoji aktuální fotku, věk (pozor, musíte být starší 18-ti let), adresu, telefon, email a váš životní příběh, proč právě vy si zasloužíte kompletní proměnu image.

 

Ze zaslaných emailů vybere redakce pořadu Snídaně s Novou 4 osoby, které budou mít možnost podstoupit 2-denní kompletní proměnu image. Proměna bude realizována v Praze v období leden – únor 2019 v termínech stanovených TV Nova.

 

Osobní účast v obou dnech proměny je podmínkou, proto před odesláním přihlášky zvažte své časové možnosti. Ubytování, dopravu a stravu po dobu realizace proměny si zajišťuje každá z účastnic sama.

 

Proměny se Snídaní s Novou
(Foto: TV Nova)

 

S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu a za podmínek uvedených v informacích o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné na internetové adrese: http://tv.nova.cz/gdpr.

 

Součástí proměny je rovněž natáčení a zveřejnění průběhu a výsledku proměny v rámci pořadu Snídaně s Novou, případně na internetu. Počítejte proto s tím, že budete-li vybrána, jsme oprávněni zveřejnit údaje o vás, fotografie a audio/video záznamy vaší osoby, které nám poskytnete nebo které pořídíme kdykoli před, v průběhu nebo po skončení proměny.

 

Přihlášku považujeme za souhlas s účastí v projektu Proměny za výše popsaných podmínek. Pokud do Proměny vybereme právě vás, budete muset na naši žádost svůj souhlas potvrdit i písemně.

 

Porušení podmínek projektu Proměny může být dle uvážení TV Nova důvodem pro vyloučení účastnice z projektu.

 

TV Nova si vyhrazuje právo podmínky a termíny realizace projektu Proměny dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti projekt zcela zrušit, a to bez jakýchkoli nároků vybraných účastnic vůči TV Nova.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře