Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Clam-Gallasův palác v samotném centru Prahy se od 17. do 19. března proměnil v módní mekku! V krásném barokním paláci proběhly přehlídky od nejzvučnějších jmen českého módního průmyslu. Navíc nám návrháři v rámci MBPFW opět dokázali, že i v Česku ...

PRAŽSKÝ FASHION WEEK: Inspirace nejen pro módní fajnšmekry

MBPFW
zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week MBPFW
aktualizováno 22.03.2018, 00:45 | 22.03.2018, 00:45 | DyA

Clam-Gallasův palác v samotném centru Prahy se od 17. do 19. března proměnil v módní mekku! V krásném barokním paláci proběhly přehlídky od nejzvučnějších jmen českého módního průmyslu. Navíc nám návrháři v rámci MBPFW opět dokázali, že i v Česku lze tvořit nadčasová a promyšlená móda, za kterou by se nemuseli stydět ani v Paříži nebo New Yorku.

Tři dny nabité k prasknutí, tak přesně takto vypadal březnový Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Návrháři nám představili své kolekce pro podzim a zimu 2018, a už teď vám můžeme prozradit, že se máte na co těšit. A jaké modely nás nejvíce zaujaly?

 

IMRECZEOVA


Návrhářku Zdeňku Imreczeovou milujeme pro její nositelné modely, dokonalé střihy i zajímavé materiály. Tentokrát nás nejvíce zaujaly kabáty, ze kterých sálalo teplo a pohodlí. Všechny kabáty bychom si s klidem oblékly jak do města, tak i na venkov.

 

Fashion week - 4
(Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week)


DENISA NOVÁ


Ano! Denisa Nová splňuje všechno, co si od podzimní a zimní módy přejeme. Teplo, pohodlí a volné střihy, do kterých se můžeme zachumlat a zůstat v nich až do prvního jarního dne. Pletené svetry hlásí návrat a my jsme rádi, že nám Denisa Nová poskytla inspiraci, jak takové svetry nosit.

 

Fashion week - 3
(Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week)


CHATTY


Designerské duo Radka Sirková a Anna Tušková se nebojí experimentovat s různými materiály a střihy. I tentokrát nás překvapily zajímavými modely, které na českém módním trhu nemají konkurenci. Jedno je ale jasné, podzim 2018 se neobejde bez džínového overalu a malé, a především velmi rozkošné, ledvinky!

 

Fashion week - 2
(Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Originální kousky za přijatelné ceny aneb Oblékněte se podle českých návrhářů
Devadesátá léta jsou zpět! Inspirujte se módou MIRANDY HOBBESOVÉ
Co to máš na sobě? Oblečení, které muži na ženách nesnáší


BLAŽEK


Nebojte se, máme tu inspiraci i pro vašeho milého. Oděvní značka Blažek předvedla sérii modelů pro muže, ve kterých hlavní roly sehrály vestičky, saka a kabáty. U Blažka oceňujeme vysokou krejčovinu, která je pro tuto značku příznačná.

 

Fashion week - 1
(Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week)


JAKUB POLANKA


Pokud bychom měly jmenovat návrháře, který nás nikdy nezklame, pak je to jednoznačně Jakub Polanka. I letos předvedl dokonalou show, během které se na mole vystřídaly úžasné a především různorodé modely. Za povšimnutí stojí Polankova práce s džínovinou, která je naprosto famózní.

 

Fashion week - 5
(Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week)

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře