Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Eliška neuvěřitelně prokoukla. Z káčátka je krásná princezna, která oslní nejen zářivou hřívou, ale také moderním trendy šatníkem!

PROMĚNA Elišky: Konečně z ní je okouzlující slečna!

Vložit video na:

aktualizováno 14.02.2013, 05:48 | 14.02.2013, 05:39 | doma.cz/ina

Eliška neuvěřitelně prokoukla. Z káčátka je krásná princezna, která oslní nejen zářivou hřívou, ale také moderním trendy šatníkem!

Eliška vážila cestu z daleka, aby se mohla nechat proměnit v našich valentýnských proměnách. Určitě se jí cesta vyplatila, po dni plném péče, módy a stylu, odjíždí úplně nový člověk. Mladá, krásná slečna, která působí elegantně, seriozně a sebevědomě. Jak proměna probíhala a co na sobě chtěla Eliška nejvíce změnit? „chtěla bych poradit, jak se líčit a oblékat. Hledám práci a vím, že první dojem je hodně důležitý, i proto jsme se přihlásila do proměny,“ vysvětluje Eliška.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii„Slečna Eliška, chtěla vlasy zkrátit, tak aby působily upraveně a elegantně. Vzhledem k jejímu věku jsme zvolili jen jemný přeliv a plný střih, který dodá účesu požadovaný objem,“ vysvětluje vlasová stylistka a vizážistka Zuzana Vávrová ze studia Anna Mari.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: I po čtyřicítce zatraceně sexy: Blanka už ví jak na to!

Z Hanky je nový člověk: Nové vlasy, oblečení a 5 kilo dole!

 

Podobně se přistupovalo i u líčení. „Aby slečna Eliška nepůsobila jako stará mladá, volili jsme decentní studené odstíny a linky. Rty jsme zdůraznili růžovým leskem, který opticky zvětší rty a dodá jim na plnosti,“ vysvětluje Zuzka.

 

Slečna Eliška - 7
(Foto: Jakub Deml)

 

Co se týče stylu a barev oblečení bylo rozhodnuto takřka okamžitě. „Mladé slečně sluší vzhledem k jejímu věku a studené blond teplé výrazné barvy, jako třeba růžová, zelená, nebo korálová. Barvy přidají na svěžesti, ale neuberou nic z elegantnosti střihu. Byla by škoda zanikat v tmavých barvách, když stačí tak málo, aby slečna zazářila kdekoliv, kam jen vkročí,“ říká stylistka Terka z obchodu Esprit.

 

Slečna Eliška - 4
Červené šaty, Esprit, 2299 Kč; Růžový šátek, Esprit, 549 Kč (Foto: Jakub Deml)

 

Pošlete krásné přání k Valentýnu vašim blízkým!

 

Slečna Eliška - 5
Sukně, Esprit, 1599 Kč; Top, Esprit, 749 Kč; Psaníčko, Esprit, 599 Kč; Srdce na krk, Takko, 349 Kč; Čelenka do vlasů, Takko, 299 Kč (Foto: Jakub Deml)

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Karolína 17:25 14.02.2013
Studené líčení a k tomu oranžové šaty?!? Modely do jednoho zdůrazňují, že je slečna trošku do kulata. Kdyby jí dali něco mírně volnějšího, ani si toho nevšimnu.
Monika 11:16 14.02.2013
Slečna má moc hezký obličej, vlasy kvalitní a líčení se podle mě povedlo - je decentní, úměrně k jejímu věku.
Ale to oblečení, to stylista/stylistka nevychytal/a. Ty pytlovité oranžové šaty s růžovými pruhy po stranách, to je děs. Oranžové odstíny se hodí spíš pro pleť opálenou, sedí lépe brunetám, navíc střih nelichotivě zdůrazňuje oplácané bříško. Mě by se ty šaty asi nelíbily na nikom...
Slečna má pěkné nohy, takže rozhodně neschovávat ale jsou přece i jiné typy šatů a sukní :)
Kam na ty stylisty chodí?
Lucka 07:26 14.02.2013
Bože! Vyhoďte stylistu!!!