Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Halloween je skoro tu, a to je příležitost pro proměnu v sexy éterickou bytost. Inspirujte se našimi tipy pro originální a sexy kostým!

SEXY kostým na Halloween, nebojte se odvázat!

halloween - 4
zdroj: Thinkstockphotos halloween - 4
aktualizováno 30.10.2013, 00:00 | 30.10.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Halloween je skoro tu, a to je příležitost pro proměnu v sexy éterickou bytost. Inspirujte se našimi tipy pro originální a sexy kostým!

Bála jste se uspořádat párty, protože jste nevěděla, co na sebe, a nechcete vypadat jako šašek? Nebo jste na Halloween zvaná, ale netroufáte si jít? Už nemusíte mít strach. Máme pro vás pár tipů pro hezký ale zároveň jednoduchý kostým.


Přece si nenecháte ujít šanci, moct na jednu noc být někým jiným? Je to možná trochu návrat do dětských let, ale není někdy fajn, vypnout a zařádit si jako malá holka? Neměli bychom se takových možností na super večer s přáteli vzdávat. Ba naopak! Užijte si noc plnou strašidel a buďte přesto sexy dáma!


A jaký zvolit kostým, když nechcete vypadat jako hastroš, ale spíš sexy kočička? Pánům se líbí zdravotní sestřičky. Pokud máte možnost půjčit si úbor od své kamarádky, udělejte ze sebe třeba mrtvou zdravotní sestru. Stačí jen bílí dětský pudr na tvář, červenou rtěnku. Nalíčit si můžete klidně i sexy kočičí oči. Jako mrtvá sestřička, nemusíte být upravená, a proto sukni vyhrňte a košili nedopínejte až nahoru. A sexy sestřička je na světě!


ČTETE TAKÉ:
Nesmrtelný vzor pepito! Nebojte se ho! Víme, jak ho nosit!
Čokoládová kráska nebo Sněhurka s alabastrovou pletí?
Modrá je dobrá! Zahalte se s ní od hlavy až k patě!
KRÁSNÁ:
Jak se obléknout, aby babičky a tatínkové neremcali? Poradíme ti!


Pokud na sebe nechcete patlat hromady líčidel nebo bílého pudru, máme pro vás další tip. Půjčte si něco od dětí. Pro malé holčičky se dělají kostýmy víly. Krásná křídla a kouzelná hůlka je skvělý doplněk pro éterickou vílu. K tomu si vezměte nějaké volné letní šatičky nejlépe jednobarevné, které budou ladit s barvou křídel. Romantické duše můžou jásat, úžasný kostým je na světě a vy se můžete nalíčit, jako když jdete na nějakou jinou akci.Stejně tak si můžete od zlobivých kluků půjčit čepku pro výpravčího, plácačku a píšťalku, k tomu košili, kterou opět nedopnete až nahoru, černé kalhoty a výpravčí je na světě! Vybavení pro výpravčího, policistu nebo vojáka najdete v každém hračkářství. Pánům se na nás líbí, když si od nich občas něco vypůjčíme a proměníme obyčejného vojáka v sexy vojandu. Změnit se můžete i v dravou čarodějnici, která okouzlí každého muže!Naprosto jednoduchým kostýmem je i čertice. Stačí vám k tomu rohy, plastové vidle na napichování hříšníků. Ocas si uděláte z černé silonkové punčochy. K tomu zvolte černé sexy šaty nebo třeba korzet a kalhoty, rudou rtěnku. Divoká žena na sebe zaručeně upoutá pozornost! Opatrně ale s alkoholem, abyste zase nebyla až moc divoká.Pokud jdete na párty rovnou z práce a nemáte čas se ani nalíčit, snadným pomocníkem, který vše zakryje pláštíkem tajemna, je škraboška. Zvolit můžete nějakou, která ladí k vašemu oblečení, a nebo se můžete proměnit doslova v sexy kočičku. Škrabošky jsou fajn, když nemáte moc nápadu, na kostým nebo čas si nějaký vyrábět. Nehledejte tedy výmluvy, proč na Halloweenskou párty nejít! 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře