Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Linky můžete zkusit nosit na několik způsobů! Jaký typ bude nejvíce slušet vašemu oku?

Sexy linky: Jaké líčení vám bude nejvíce slušet!

Sexy linky - 1
zdroj: Getty Images Sexy linky - 1
aktualizováno 26.07.2013, 00:00 | 26.07.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Linky můžete zkusit nosit na několik způsobů! Jaký typ bude nejvíce slušet vašemu oku?

Možná se v létě příliš nelíčíte, nanesete pár tahů řasenkou a vyrážíte do ulic, pokud ovšem chcete přidat vašemu pohledu hloubku, není lepšího a snazšího způsobu než právě sáhnout po tekutých linkách. Vyberte si jedno ze sexy líčení linek!


Rozdvojená linka

 

Exotický pohled vykouzlíte za pomoci zdvojené linky. Horní linka je velice tenká a pokračuje rovně v prodloužení oka, spodní linka je také rovná a neostrá. V protažení pak kopíruje horní linku, ale vzájemně se nedotýkají.Tyto linky působí zajímavě a díky svým striktním liniím oko lehce zešikmují.

 

Sexy linky - 5
Diane Kruger (Foto: Getty Images)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Velký test řasenek: Jaký kartáček se nejvíce hodí k vašim očím?!
Trendy melír: Na "zebru" zapomeňte!
Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!

 

 

Ať žijí šedesátky

 

Sexy linky - 2
Lana Del Rey (Foto: Getty Images)

 

Chcete-li být nepřehlédnutelná a zaujmout jen co vstoupíte do místnosti, zvolte silnější uhlovou linku, která kopíruje horní řasy a u vnějšího koutku se stáčí ostře nahoru směrem k obočí. Zvolte raději voděodolnou linky, protože hrozí, že byste si líčení mohla snadno rozmazat.

 

Vnitřní linka

 

Sexy linky - 4
Eva Herzigová (Foto: Getty Images)

 

Tužka ve vnitří linii oka, může na někom působit příliš tvrdě, navíc si na jí musí dát pozor dámy s menším tvarem očí. Tento typ líčení totiž oko opticky zmenšuje. N druhou stranu působí velice sexy a tajuplně. Ostatně Eva Herzigová se jím proslavila. Klidně použijte i vnější jemnější linii.


Kočičí pohled – spojené linky

 

Sexy linky - 3
Kristen Stewart (Foto: Getty Images)


Sexy hlubokého pohledu docílíte spojením horní a spodní linky, které nápadně protáhněte směrem k vnějšímu konci vašeho obočí. K tomuto typu líčení se hodí bledý make-up s nahými rty a lehkou růží na tváři.
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře