Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Barevné trendy jsou jedna věc, ale červená klasika se nikdy neokouká a na muže bude vždy zabírat stoprocentně! Jaké odstíny červené momentálně letí?

SEXY NEHTY? Trendy červená klasika a novinka shellak!

Trendy nehty
zdroj: Thinkstockphotos Trendy nehty
aktualizováno 15.06.2013, 11:45 | 16.06.2013, 12:31 | doma.cz/ina

Barevné trendy jsou jedna věc, ale červená klasika se nikdy neokouká a na muže bude vždy zabírat stoprocentně! Jaké odstíny červené momentálně letí?

Letos se nosí ostře korálové tóny, červenooranžová a klasická vyzývavá červená, které se hodí jak na ruce, tak se bude krásně vyjímat i na nožkách. Pokud máte raději pastelovější tónovaný barvy, nosíte ráda světlé oblečení, nebo jste už opálená, ostře červené odstíny by mohly působit příliš tvrdě.

 

Elegantnější variantou, která tolik neprovokuje jsou červeno-růžové odstíny, které jakoby kopírovaly barvy letního ovoce. Vsaďte na malinovou, jahodovou, třešňovou, nebo brusinkovou. Krásné palety odstínů nabízí MaxFactor, Astor, Rimmel, Gabriella Salvete nebo třeba dražší OPI. Jaký lak to s výdrží u nás vyhrál? Podívejte se na náš test: Velký test laků na nehty: Nejdražší neznamená nejlepší!

 


Nechcete-li však řešit nehty každý týden, vyzkoušejte novinku shellak, kterou na první pohled ani nerozeznáte od přirozených nehtů. Je to něco na způsob gelových nehtů, také se zapékají, ale na rozdíl od nich vypadají daleko přirozeněji. Nehty nejsou tlusté a po používaní nehrozí lámání, či ztenčení vlastních nehtů. Shellak můžete vyzkoušet v každém kvalitním salónu. Nehty vydrží až tři týdny, krásně lesklé a upravené bez větších starostí.


ČTĚTE TAKÉ:

Odlišný lak na prsteníku? Víme, co to znamená!

MÓDNÍ POLICIE: Kruté začátky prvních dam. Kdy se Ivana konečně poučí u Dáši?

Tipy od kosmetičky: Jak se starat o pleť po 20, 30 a 40 let letech

 

„Shellak technologie posiluje vlastní nehty, které se zpevní. Nehty se totiž nemusí zpilovat ze shora, jak tomu je u gelových nehtů, a to ani při odstraňování laku, takže nedochází k sebe menšímu poškození nehtů,“ vysvětluje kosmetička Hana Svobodová ze salónu Blow.

 

Sexy nehty
Výrazné odstíny jsou momentálně hodně v kurzu. (Foto: oficiální zdroj)

 

Úprava lakem shellak navíc vychází i finančně výhodně oproti gelovým nehtům. Za pořízení dáte kolem 350 Kč, s odstraněním předešlého laku to bude o něco více,ale stále byste se měly vejít do čtyř stovek.

 

Sexy nehty
(Foto: oficiální zdroj)

 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

adéla 08:45 14.04.2014
nehty a donna nails jsou skvelak kombinace:). Ja mela nehty polámané a trepily se,tak jsem zacala užívat donnu nails a vse se mnohem zlepšilo, výrazný pokrok