Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak vybrat tu nejdokonalejší?

Sexy obří poprsí: Vykouzlete si ho díky podprsence

Podprsenka
zdroj: Thinkstockphotos Podprsenka
aktualizováno 03.11.2014, 14:13 | 03.11.2014, 14:13 | doma.cz/ina

Jak vybrat tu nejdokonalejší?

Hlavní je naučit se pracovat s tím, co máte. A protože všechny víme, jak obtížné je najít tu, která skvěle padne, obraťte se rovnou na profesionály a pro začátek si nechte poradit.
Většina žen nenosí odpovídající velikost podprsenky, a zbytečně tak vyhazuje peníze. Proč? Někdy z neznalosti, jindy nechceme akceptovat, že se naše tvary mění. Co vám sedělo loni, nemusí padnout letos. Záleží i na střihu, který je pro každý tvar i velikost jiný. Správnou podporu si zaslouží všechna poprsí.


Máte-li…


malý obvod hrudníku a dobře stavěná prsa, můžete vyzkoušet podprsenku typu balconette neboli hezky česky ‚zvedačku‘. Oblouk kostice je stejně vysoko vepředu i na bočních stranách. Sluší všem typům ňader kromě povislých D a E.


malá ňadra, jako jediné si můžete dovolit nosit prádlo bez výztuže. Takové ty jemné podprsenky bez kostice jsou stvořené právě pro vás. Je-li to pro vaše sebevědomí nezbytné, noste klidně modely s vycpávkami.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 nejzásadnějších chyb, kterých se dopouštíme na vlasech

TOP 10: Nejlépe oblékané ženy roku 2012

Nejlepší účesy s ofinou: Takhle prokouknete!

 


velká ňadra, podrží a zformuje je jedině podprsenka s kosticí a velkými košíčky. Nic vám z nich nesmí unikat ani vepředu, ani na stranách. Zapovězená jsou jim i tenká ramínka, která se nepříjemně zařezávají do ramen.

 


S vycpávkami ano, či ne?


Většina poprsí vypadá dobře v tvarovaných podprsenkách s malými vycpávkami. Na velké zapomeňte, protože příliš přecpaný dekolt působí vulgárně.


Tip:
Zda bude podprsenka dobře držet poznáte, jestliže se prostředek kostice opírá o tělo a není volný. Kostice si srovnejte přímo pod prsa, zpříma se postavte před zrcadlo a uvidíte přesně, na čem jste, radí elle.cz.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře