Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Aneb rozžhavte ho do běla! Svůdné spodní prádlo zabere vždy, tentokrát si můžete předvést i v žertovném oblečku Santa Clause.

Sexy prádélko: udělejte si Vánoce v posteli!

aktualizováno 25.12.2011, 00:00 | 25.12.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Aneb rozžhavte ho do běla! Svůdné spodní prádlo zabere vždy, tentokrát si můžete předvést i v žertovném oblečku Santa Clause.

Vyprovokujte svého partnera k maximálním výkonům. Nejlépe se vám to podaří klasickými ženskými zbraněmi – krásou ozdobenou sexy prádélkem. Udělejte si se svým milým vánoční atmosféru i v posteli. Nejdříve se postarejte o správný intimčo, které dotvoříte vonnými svíčkami a samozřejmě sexy prádlem.

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii


Ohromte netradičním svůdným korzetem

 

Korzety jsou pro tyto výjimečné chvíle jak dělané. Muži z nich šílí, jen myslete na praktickou stránku – aby šel rychle sundat a abyste v něm mohla dýchat. Nejvíce letí extravagance, zajímavé dekorace i materiály – satén se kombinuje s kožíškem, třpytky, či průsvitnými materiály.

 

 

Pokud na vás korzet působí moc dominantně, volte body, či úzkou průhlednou košilku, ideálně i s podvazky! Punčošky mohou být samozřejmě i samodržicí, v tom případě sáhněte po širokém zdobeném lemu, který vás nebude tolik škrtit a zároveň podtrhne a prodlouží vaše stehna.


ČTĚTE TAKÉ:


První pomoc při kosmetických pohromách!

Sváteční líčení: uhrančivý pohled a dokonalé vlasy

 

 

Zahrajte si na nevinnou vílu

 

Pro jemnější povahy – vydráždit partnera můžete kromě osvědčené červené a černé krajky i panenskou bílou. V kombinaci s průhledným materiálem budete k sežrání! Pokud chcete něco modernějšího, vyberte si nějakou pastelovou barvu. Vedle sladkých teplých tónu je v kurzu i šedomodrá, fialová a cihlová.

 

 

Dozdobte se doplňky

 

Krátké šatičky, či průsvitný závoj přes ramena působí něžně i provokativně. Doplňky hrají důležitou roli, proto nezapomeňte na podpatky, rukavičky a třeba Santovu čepičku. Dále je nutná červená rtěnka i nehty, troška třpytek do dekoltu, samozřejmě vůně a peříčka – boa je naprosto nejlepší!

 


 

 
55 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře