Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nepotrpíte si na velké kreace? Poradíme vám, jak na silvestrovském večírku oslníte i s málem!

Silvestrovské líčení a nehty: Slaďte styl!

Krása a móda - 2
zdroj: Thinkstockphotos Krása a móda - 2
aktualizováno 30.12.2018, 00:00 | 30.12.2018, 00:00 | doma.cz/ina

Nepotrpíte si na velké kreace? Poradíme vám, jak na silvestrovském večírku oslníte i s málem!

Ať už se chystáte kamkoliv, nebo dokonce zůstáváte doma s dětmi, není důvod se na poslední den v roce řádně nevyšňořit! Vročte do nového roku jako půvabná diva. Poradíme vám, jaký make-up zvolit.


Silvestrovský večírek přímo vybízí k nějaké extravaganci, proto zapomeňte na vaše klasické denní líčení a propůjčete vaši tvář netradičním a sexy make-upům.


Glamour styl: Lososové odstíny vedou!

 

Inspirujte se zlatým věkem filmového umění - špička, kožešina kolem ramen, rudé rty a smyslené vlny. Teď vážně, jak na to? Vše začíná u make-upu, který by měl být světlejší, než běžně nosíte. Začněte u horních víček, na které naneste širokou linku (tekuté lépe drží tvar), další následuje řasenka. Pro dramatický pohled zhuštěte horní víčko, naopak spodní jen lehce omrkejte.

 

Sexy linky - 1
(Foto: Getty Images)

 

Nezapomeňte zvýraznit obočí a jako třešnička na dortu – rty! Nebojte se sytých jahodových a malinových odstínů. Pro dokonalou plnost, je obtáhněte po vnitřní linii konturovaní tužkou (kterou můžete použít i jako základ pro výplň celých rtů, rtěnka tak bude lépe držet).

 

Na nehty naneste stříbrné, zlaté, nebo další metalické odstíny, které retro vizáži dodají moderní vzhled.

 

Ledová královna: Odstíny šedé a modrozelené

 

Využijte přirozeně světlé pleti, kterou dozdobíte porcelánovým make-upem a pudrem se třpytkami. Oči ozdobte pastelovými stíny ve smetanových, šedých tónech. Pro efekt použijte bílou metalickou tužku na oči, která oči neuvěřitelně ozvláštní. Řasenku použijte jen sporadicky a tváře pocukrujte světlounce růžovou se třpytkami.

 

Líčení
(Foto: Getty Images)

 

ČTĚTE TAKÉ:


Dámy, pozor! Vlasy o vás prozradí (téměř) všechno!

9 tipů, jak být vždy na fotkách krásná!

TUTORIAL: Elegantní rybí cop

 

Rtěnku si vyberte buď světle korálovou, která jinak pohádkovému vzhledu vrátí lidskost a ženskou smyslnost, nebo ledově růžovou, díky níž získáte mladistvý a něžný look.

 

Na nehty pak zkuste ultra trendy odstíny světlé šedé, či zajímavé zelenomodré, která se hodí ke světlým drobným rukám.


Femme fatale: Odstíny červené, vínové a fialové!

 

V hlavní roli budou opět oči, které ozdobte matnými temnými linkami, které zvolna přecházejí na celá víčka. Tentokrát nezapomeňte ani na spodní víčko. Do koutku oka přidejte světlejší šedomodrý odstín a prstem rozetřete jemně do ztracena.

 

Líčení
(Foto: Getty Images)

 

Líčení můžete protáhnout až ke spánkům. Nakonec rozjasněte líčka tvářenkou a na rty naneste temnější odstín červené, či fialové, kterou zopakujte i na nehtech. Výsledkem bude zajímavá a tajemná image, které nikdo neodolá.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře