Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte pocit, že je váš obličej příliš kulatý a vaše tváře baculaté? Poradíme vám triky, jak je zeštíhlíte během chvíle pomocí pár tahů líčení.

Škola líčení: Jak zeštíhlit baculaté tváře

Krása - 6
zdroj: Thinkstockphotos Krása - 6
aktualizováno 06.05.2013, 00:27 | 06.05.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Máte pocit, že je váš obličej příliš kulatý a vaše tváře baculaté? Poradíme vám triky, jak je zeštíhlíte během chvíle pomocí pár tahů líčení.

Ať už je vaše tvář kulatější kvůli pár kilům navíc, nebo jste tyto rysy jednoduše dostala do vínku, můžete je pomocí make-upu vymodelovat. Za příliš baculatou tváří může být i hodně sodíku, častá konzumace těstovin nebo mnoho soli, která zavodňuje. Pijte hodně vody a vyhýbejte se alkoholu.

 

Jako tvář vymodelovat?

 

Vyčištěnou pleť pomalu, ale důkladně masírujte hydratačním a výživným krémem. Záležet si dejte zejména na tvářích. Masáž rozproudí krev v obličeji a ta pomáhá odvádět přebytečnou vodu, která způsobuje napuchlý a kulatý obličej.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Kruhy pod očima: Jak na věčný strašák
Jídelníček pro krásu? Bílé zuby, lesklé vlasy a bezchybná pleť!
VELKÝ TEST PUDRŮ: Neutrácejte zbytečně, i levný vydrží


Zkuste pudr a bronzer

 

Chcete-li účinně schovat příliš nafouknutou, nebo zakulacenou tvář, stačí znát několik šikovných triků z oblasti líčení.

 

Potřebovat budete pudr, který je o pár odstínů tmavší než vaše barva pokožky (bronzer), bílý oční stín (nejlépe krémový a bez třpytek), oblíbenou tvářenku a kulatý široký štětec na pudr.

 

 

Udělejte "rybičku", vcucněte tvář a našpulte rty. Pudr aplikujte pod lícní kosti, jejichž hranici díky grimase jasně uvidíte. Začněte u ucha a přejíždějte štětcem směrem ke rtům.

 

Světlým očním stínem zvýrazněte opatrně oblast lícních kostí (nad tmavými liniemi, které jsme vyčarovaly bronzerem), nos, bradu a čelo. Celkový look dokončíte pomocí tvářenky, kterou aplikujete hned nad tmavý pudr směrem nahoru ke spánkům, radí myzeny.sk.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lena 07:22 06.05.2013
Ty modelky mají opravdu strašný problém s buclatými tvářemi.