Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijďte se podívat na veletrh krásy, módy, kosmetiky a líčení! World of Beauty & Spa je určen moderní ženě, která chce být šik a krásná v každém věku!

Slavný vizážista SuperStar na veletrhu World of Beauty & Spa

Práce vizážisty Pavla Bauera - 4
zdroj: oficiální zdroj Práce vizážisty Pavla Bauera - 4
aktualizováno 16.02.2013, 00:00 | 16.02.2013, 00:00 | doma.cz

Přijďte se podívat na veletrh krásy, módy, kosmetiky a líčení! World of Beauty & Spa je určen moderní ženě, která chce být šik a krásná v každém věku!

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA provází celá řada oborových soutěží pro dospělé i juniory. Soutěží se o hodnotné ceny, mnohdy také o možnost reprezentovat Českou republiku v zahraničí. Pavel Bauer každoročně na jarním kosmetickém veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA pořádá finále prestižní soutěže CREATIVE IMAGE TEAM. Letos bude soutěž probíhat v pátek 1.3.2013 od 14:30 v PVA Expo Praha- Letňany.

 

Finálovým tématem soutěže, ve které se utká osm soutěžních týmů složených z vizážisty, kadeřníka a modelky, je pro letošní ročník The Color Game. Téma samo o sobě napovídá, že se bude jednat hlavně o barvy. Finalisté mají za úkol použitím barev, odstínů a jejích tónů vytvořit takové modely, které svou originalitou, kombinacemi a harmonií přesvědčí odbornou porotu. Zábavnou hrou barev pro diváky se stanou účesy v barevných tónech, make-upy v magických barvách doplněné o celkový styling. O vítězi rozhodne odborná porota ve složení: Pavel Bauer - make up artist, Stanislava Stiborová - šéfredaktorka časopisu Hair and Beauty, Lukaš Hausenblas - fotograf, Gabriela Revellese - kadeřnice, Lenka Pavlů - stylistka.

 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jméno Pavel Bauer je již ve vizážistice pojmem. Věnuje se jí již od roku 1993, v roce 1996 získal titul mistra České republiky v make-upu a v roce 1997 na světové soutěži v Düsseldorfu titul vicemistra. Již 12 let je dvorním vizážistou značky Estée Lauder. Za svou dlouholetou praxi pracoval pro řadu TV kanálů v ČR jako supervizor. Spolupracuje s mnoha známými osobnostmi z oblasti showbyznysu i politiky, je také členem řídícího výboru Unie kosmetiček, sdružení kosmetiček a vizážistů.

 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Na on-line rozhovor s Pavlem Baureme s e můžete těšit ve středu 20.2. od 10 hodin.


V současné době pracuje především pro TV, kde líčí hvězdy televizních pořadů Super Star, Bailando, X Factor, Hlas Česko Slovenska, Anno, Peříčko, Áčko, Miss ČR a další. Mezi jeho další aktivity patří reklamní spoty, módní přehlídky, veletrhy, fotoprodukce do módních časopisů, péče o celebrity, lektorská a vzdělávací činnost, poradenské služby, odborné soutěže, spolupráce s českými designéry.

 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

Více informací o veletrhu najdete na www.worldofbeauty.cz nebo facebook.com/KosmetickyVeletrh
 

Práce vizážisty Pavla Bauera - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucka 14:43 16.02.2013
http://www.erlink.cz/klik/V2NUcAZj