Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chodit do práce v džínách a teniskách je možná pohodlné, ale ne vždy vhodné pro kariéru.

Sníte o kariéře, či povýšení? Změňte svůj šatník

Móda - 8
zdroj: Archiv firem Móda - 8
aktualizováno 25.11.2012, 00:00 | 25.11.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Chodit do práce v džínách a teniskách je možná pohodlné, ale ne vždy vhodné pro kariéru.

Pokud se cítíte pohodlně zejména v džínách, či dokonce v módních kalhotách, které připomínají tepláky, je to v pořádku. Ale chcete-li působit zopovědným a reprezentativním dojmem, poradíme vám lepší outfity!

 

Všechno závisí na tom, jakou práci děláte a jaký styl oblékání vyžaduje. Možná však právě vaše oblečení může být docela nenápadný problém, který vám brání v kariérním rozletu. Přemýšleli jste už nad tím někdy?

 

Móda - 2
(Foto: Archiv firem)

 

Přinášíme vám pár tipů, jak změnit styl oblékání do kanceláře. Mohou vám totiž pomoci nastavit vaši mysl správným směrem. Zároveň vás i vaše okolí bude vnímat zcela jinak. Šaty totiž stále dělají člověka.

 

Sen o novém postu

 

Splňte si ho! Pomůže vám k tomu i oblečení. Pokud chodíte do práce stále pouze v džínách, lidé si vás tak zafixují. Možná máte sny o postupu či pozici, na kterou byste se chtěli propracovat. A co tak začít se oblékat, jak se na vaši vysněnou pozici patří? Dodá vám to sebevědomí a také okolí si jistě všimne velkou změny.

 

Móda - 5
(Foto: Archiv firem)

 

Investujte do kvality

 

Chlubíte se v práci, že kabelku jste koupili ve výprodeji za pár korun? To je sice hezké, že jste ušetřila, ale zkuste si trošku zvednout svůj status. Neznamená to, že máte utratit celou výplatu za kabelku, ale kvalita je znát, aniž byste se musela vychloubat, či kupovat tričko s nápisem Armani, to by bylo dost mimo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 sexy účesů pro každý věk! Se kterým nejvíce omládnete?

Triky pro perfektní a dokonale hladký culík!

Test RTĚNEK: I za 50 korun pořídíte skvělou rtěnku!

 

No zkuste si začít vybírat kvalitnější oblečení. Dobře střižené sako z kvalitního materiálu, koženou kabelku a elegantní kozačky, to vše se vám vrátí. Vydrží totiž déle, než méně kvalitní věci. A navíc tak snadno nevyjdou z módy. Budete je mít k dispozici několik let.

 

Móda - 4
(Foto: Archiv firem)

 

Dejte si schůzku se stylistkou!

 

Pokud si nevíte mezi četnými regály rady, tak pak by možná stálo za to, investovat do konzultace s módní poradkyní. Ve velkých obchodních centrech stačí investovat pouze váš čas, stylistky jsou k dispozici zdarma! Stylistka vám poradí, jaké střihy, barvy a kombinace vám sluší. Naučí vás, jak věci kombinovat a na co si dávat pozor. Jedno setkání s odbornicí vám může pomoci překopat celý váš styl. Změna bude velká!


Móda - 3
(Foto: Archiv firem)

 

Zapomeňte na vyzývavé modely

 

Jistě budete sexy, pokud si obléknete top s brutální výstřihem, ale dejte pozor, abyste nepůsobila lacině a příliš prvoplánově. Neznamená to, že musíte chodit oblečená jako "puťka" v šedé a černé barvě. Naopak. Sáhněte po barevných kouscích, ve kterých zazáříte, radí myzeny.sk.Sledujte trendy, listujte si v módních časopisech, nebo prohlížejte galerie na internetu, kde objevíte nejeden nápad na zajímavý outfit!
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Fantomas 23:33 25.11.2012
a také tohle:

penizezaemail.cz/?ref=34776

themail.c...
Fantomas 23:32 25.11.2012
chcete si bez námahy vydělat pár korun navíc?
je to jednoduché a funguje to...jen rozklikáváte emaily a peníze naskakují!!!

zkuste tohle:

zumail.cz/jsemzuu/e168cfb603f59ae2

pe...