Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud se řekne královský styl, pak se všem vybaví Kate Middleton, princ William a rozkošný George s Charlotte. Pravdou je, že tato rodinka si s módou rozumí na jedničku s hvězdičkou. V poslední době mají ale jednoho velkého konkurenta, a to monarc...

Módní souboj KRÁLOVSKÝCH RODIN! Vyhraje britská elegance nebo španělský temperament?

Královský styl - 4
zdroj: Profimedia Královský styl - 4
aktualizováno 27.09.2017, 10:40 | 27.09.2017, 00:53 | DyA

Pokud se řekne královský styl, pak se všem vybaví Kate Middleton, princ William a rozkošný George s Charlotte. Pravdou je, že tato rodinka si s módou rozumí na jedničku s hvězdičkou. V poslední době mají ale jednoho velkého konkurenta, a to monarchy z jihu. Španělská královská rodina v čele s královnou Letizii a králem Felipem nám naznačují, že Kate a Williama možná brzy sesadí z módního trůnu.

Pojďme se na královský styl podívat hezky podrobně.


Vždy perfektní Britové

Britská královská rodina vždy působila v módě spíše usedlejším dojmem. První svěží vítr přinesla až princezna Diana, která ukázala, že móda monarchů nemusí být nuda. Padnoucí šaty, zajímavé klobouky a smysl pro doplňky, to vše bylo pro Dianu příznačné. Pomyslné módní žezlo převzala Kate Middleton, která si nebojí vzít padnoucí džíny se sáčkem stejně jako honosnou róbu. Navíc v podobném stylu Kate obléká i miláčky celé Británie, George a Charlotte. Není divu, že pokud se někde rodinka objeví pospolu, vždy vypadá naprosto dokonale.

 

Královský styl - 1
(Foto: Profimedia)

 

William a Kate s dětmi
(Foto: Profimedia)


Španělé ještě neřekli poslední slovo

Zatímco zraky celého světa sledují nové fotografie Kate a Williama, trošku upozaděná královna Letizia a král Felipe se připravují na módní válku. Samozřejmě, že mluvíme velmi nadneseně, ale jenom se podívejte na to, jak se celá rodinka vymódila na procházku po Palma de Mallorca. Nejen, že jsou všichni sladění a elegantní, ale navíc jsou oblečeni podle posledních módních trendů. Tenhle královský pár nám dokazuje, že královský styl neznamená pouze pouzdrové šaty a barevný klobouček, ale naopak zajímavé látky, střihy a především padnoucí kousky.

 

Královský styl - 2
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!
Chcete být i v zimě za dámu? Inspirujte se vévodkyní Kate Middleton
6 na krásu od vždy vznešené Kate Middleton

 

Královský styl - 3
(Foto: Profimedia)


Kdo v našem mini souboji vyhrává?

Nechceme vytvořit mezinárodní módní konflikt, ale pokud bychom měli zvolit módní královnu a krále, pak jednoznačně hlasujeme pro Letizii a Felipa, a to především z jednoho prostého důvodu. Královský styl Kate a Williama je sice dokonalý a úžasný, ale málokterý smrtelník by se takhle oblékl do práce. Naopak Letizia s Felipem dokázali úžasnou věc, nosí kousky, ve kterých podtrhují svůj královský původ, ale na druhou stranu jde o oblečení, které je běžně nositelné. Navíc v oblečení vypadají uvolněně, a pokud byste je neznali a potkali je v Palma de Mallorca, pak byste si zřejmě řekli, že jde o „vystajlované“ turisty.

 

Anketa
Kdo podle vás vyhrál módní královskou válku?
84 hlasů
Kate a William
86 hlasů
Letizia a Felipe
Hlasovalo 170 lidí
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře