Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na pátek a sobotu 7. a 8. září zveme všechny, kdo chtějí poznat i vyzkoušet novinky v kosmetice, účesech i zdobení nehtů, do pražského veletržního areálu v Letňanech.

SOUTĚŽ: Vyhrajte kosmetické dárečky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

WORLD OF BEAUTY & SPA - 1
zdroj: oficiální zdroj WORLD OF BEAUTY & SPA - 1
aktualizováno 13.08.2018, 16:44 | 13.08.2018, 16:39 | doma.cz

Na pátek a sobotu 7. a 8. září zveme všechny, kdo chtějí poznat i vyzkoušet novinky v kosmetice, účesech i zdobení nehtů, do pražského veletržního areálu v Letňanech.

Bude tam probíhat tradiční 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA. Uvidíte mj. okolo 400 známých kosmetických a kadeřnických značek a jejich úžasné novinky, módní kosmetické, kadeřnické a vizážistické trendy, známé osobnosti světa krásy a módy, české miss, mistrovské soutěže v líčení, účesech, prodlužování nehtů a řas, pedikúře, soutěže designerů, módní přehlídky a mnoho dalšího. Další stěžejní obory veletrhu budou tentokrát přírodní přípravky a přírodní péče, také wellness a fitness doplněné soutěží v naturálním fitness. Chybět nebude aromaterapie, relaxace, masáže, zdravý životní styl a péče o fyzické a duševní zdraví. Souběžně bude možno v areálu navštívit veletrhy For decor & home, Sběratel, Minerály a drahé kameny a další.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

 

WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. a 8. září 2018 v Pražském veletržním areálu v Letňanech, doprovází soutěž „ INSPIRACE 2019“ Pro koho je určena?


a) pro kosmetičky a vizážisty
b) pro nehtové designery
c) pro kadeřníky

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 8
(Foto: oficiální zdroj)


JAK SOUTĚŽIT

 

Svoji odpověď zašlete e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 23.08.2018 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

CO MŮŽETE VYHRÁT

 

 

1. cena – Kosmetika ATOK – vanilka-med Kč 925,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

2. cena – Kosmetika ATOK – Body lifting Kč 532,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

3. cena – Nobilis Tilia – pánská sada 520,-Kč ,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

4. cena – Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder pearl - 590,- Kč ,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

5. cena – Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder compact - 560,- Kč,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

6. cena – Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder compact - 560,- Kč,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

7. cena –Keenwell rtěnka permanent 340,-Kč - + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

8. cena –Keenwell rtěnka permanent 340,-Kč - + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

9. cena – Saloos - Gentlemen - plěťový olej - Kč 248,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

10. cena – Saloos – Squalanae & Kamélie pleťový olej – 236,- Kč + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

 

Více na www.WorldOfBeauty.cz a na www.facebook.com/kosmetickyveletrh

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Doma.cz s World of Beauty & Spa
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o dárkové sady a vstupenky na World of Beauty & Spa (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k TV Nova a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 13.08.2018
na internetových stránkách http://doma.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 23.08.2018 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. V případě výhry bude identita výherců v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://doma.cz a jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno deset (10) výherců, kteří obdrží následující ceny:
1. vylosovaný: Kosmetika ATOK – vanilka-med + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
2. vylosovaný: Kosmetika ATOK – Body lifting + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
3. vylosovaný: Nobilis Tilia – pánská sada + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
4. vylosovaný: Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder pearl + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
5. vylosovaný: Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder compact + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
6. vylosovaný: Tana Cosmetics - pudr Egypt wonder compact + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
7. vylosovaný: Keenwell rtěnka permanent + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
8. vylosovaný: Keenwell rtěnka permanent + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
9. vylosovaný: Saloos - Gentlemen - pleťový olej + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018
10. vylosovaný: Saloos – Squalanae & Kamélie pleťový olej + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

6. Správná odpověď na soutěžní otázku a identita výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://doma.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na adresu (bydliště), kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zaslány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné je směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. TV Nova si vyhrazuje právo nahradit ceny uvedené v tomto herním řádu jinými cenami obdobného typu a odpovídající hodnoty.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí TV Nova ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící potvrzují, že se seznámili se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. TV Nova si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. TV Nova si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči TV Nova a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu a za podmínek uvedených v informaci o zpracování osobních údajů, která je dostupná na internetové adrese: http://tv.nova.cz/gdpr.
13. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://doma.cz.


V Praze dne 13.08.2018

_______________________________________
Monika Jančová, vedoucí odd. Digital&Research

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře