Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Boty na nás poví mnoho věcí, včetně toho, jaké máme sexuální choutky, potřeby i tajná přání!

Špička bot prozradí náruživost v posteli

Posedlost botami
zdroj: Thinkstockphotos Posedlost botami
aktualizováno 08.05.2017, 00:11 | 08.05.2017, 00:11 | doma.cz/ina

Boty na nás poví mnoho věcí, včetně toho, jaké máme sexuální choutky, potřeby i tajná přání!

Ne nadarmo se říká, že podle bot se pozná, s kým máte tu čest. Platí to u mužů i u žen. A co na dámy práskne tvar špičky lodiček? Více než byste si myslela. Lodičky jsou ztělesněním ženskosti. Nejenže krásně tvarují nohy a zadeček, vypadáme v nich bezesporu štíhlejší a atraktivnější.

 

Muži milují lodičky na jehlách, vzbuzují v nich sexuální fantazie, ale je to především špička bot, která napoví sexuální povahu své majitelky.

 

Dlouhá špička

 

Čím protáhlejší špička, tím zkušenější majitelka. Delší úzké špičky signalizují vyspělost a nebojácnost své nositelky, která ví, co chce a umí si o to říct. Někdy může na partnera působit příliš dominantně.

 

Kulatá špička


Romantická duše, která má smysl pro humor i dobrodružství. To platí v lásce. Majitelka zakulacené špičky lodiček působí na první pohled zdrženlivě a nerozhodně, opak je však pravdou. Dobrodružství v lásce a experimenty v posteli se rozhodně těmto majitelkám nevyhnou.


ČTĚTE TAKÉ:
MÓDNÍ POLICIE: fotili jsme Češky v parku!

Perfektní zeštíhlující účesy na léto


Hranatá špička


Rázné, smělé a spíše konzervativnější, tak se dají vystihnout dámy s useknutou (hranatou) špičkou lodiček, které ctí klasiku. Jako milenky mívají mnoho proměnlivých podob – od sexy dračice, až po poddajnou lolitku. Umí hrát s partnery divadélko a většinou dosáhnou svého.

 

Otevřená špička


Vykukující krásně upravené prstíčky vypadají opravdu sexy. Otevřené lodičky nosí rády provokatérky a sexuálně spontánní ženy, které rády propadají vášním a nezávazným avantýrám. Na první pohled působí mile, ale také moc dobře ví, jak dosáhnout svého cíle.

 

Výhružná kovová špička


Excentrické divy, které se nebojí být středem pozornosti a užívat si život plnými doušky. Působí nedostupně, ale často bývají velmi společenské, otevřené, ale také náročné. Milují svobodu a nezávislost, takže to rozhodně nejsou žádné domácí puťky.

 

Trojúhelníková špička na platformě


Upovídané (někdy až moc), trošku sebestředné, ale zároveň milé a kamarádské – tyto vlastnosti vystihují majitelku lodiček s trojúhelníkovou špičkou na platformě, a to i v posteli. Tyto ženy mívají často na každém prstě desítky nápadníků, ale bohužel o to méně skutečných kamarádek.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jasmine 16:50 16.05.2017
Na mě to sedí... :D :)
SchwarzRosen 20:48 08.05.2017
Na mě to nic nepráskne... celoročně chodím v botaskách.
ppadys 11:57 08.05.2017
na co vy nepřijdete.
ppadys 11:55 08.05.2017
na vy nepřijdete.
pad 11:22 20.05.2012
No tak já nevím, ale tak nějak jsem si kupovala co bylo zrovna v módě, jednou šílená špička, pak useknutá, kulatá, hranatá, co zrovna letělo, dneska to, co je pohodlné, takže osobně s tímto článkem nesouhlasím