Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá žena na sobě najde nějakou nedokonalost, která jí vadí. Některá by chtěla mít užší nos, další zase oválný obličej, větší rty nebo jinou barvu očí. Mnoho žen podstoupí zákrok na plastické chirurgii, aby si nechaly vymodelovat obličej, po kter...

Jak byste vypadaly po plastice? Malý zákrok dokáže velké divy

proměna
zdroj: Brightside.me proměna
aktualizováno 31.10.2019, 00:00 | 31.10.2019, 00:00 | doma.cz

Každá žena na sobě najde nějakou nedokonalost, která jí vadí. Některá by chtěla mít užší nos, další zase oválný obličej, větší rty nebo jinou barvu očí. Mnoho žen podstoupí zákrok na plastické chirurgii, aby si nechaly vymodelovat obličej, po kterém touží.

K tomu je však potřeba nejen šikovný plastik, ale také pořádná dávka odvahy a odhodlání. Vyzkoušet, si, jak byste vypadaly s drobnými korekcemi, naštěstí můžete i s pomocí počítače. Moderní softwary pro úpravu fotografií vám ukážou, jak byste vypadaly, kdybyste v obličeji prodělaly určité změny. Těchto deset žen si to vyzkoušelo:


Bella si vždy přála menší a užší nos, odstranění jizvy po tracheotomii a modré vlasy. Jak by vypadala, kdyby se na ní tohle všechno změnilo?

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Angelina odjakživa toužila po tom, aby měla tváře a lícní kosti jako herečka Rooney Mara. Také by chtěla mít delší a tenčí krk. Jaký by byl její vzhled po proměně?

proměna
(Foto: Brightside.me)


Olga chtěla vědět, jestli by byla hezká jako brunetka a co by s jejím vzhledem udělalo, kdyby měla jakoukoliv jinou barvu očí. A stejně jako hodně dalších žen by chtěla mít drobnější nos.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Ekaterině se splnilo vidět samu sebe s menším nosem, zelenýma očima a většími rty.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Paulina si přála tenčí nos, rovnoměrný tón pleti bez nedokonalostí a vystouplejší lícní kosti.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak dokáže svatební líčení vyzdvihnout vaši krásu? 17 nevěst a jejich proměn
PROMĚNA: Máma s dcerou se změnily ve šmrncovní kočky!
PROMĚNA: Z dlouhovlásky Veroniky sexy ostříhaná kráska

 

Gunel si chtěla vyzkoušet, jaké by to bylo mít menší špičku nosu a štíhlejší obličej.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Alice se rozhodla nechat si počítačově ztenčit nos a zeštíhlit tváře, mít matnější pleť, zelené oči a zesvětlit vlasy. Co to s celkovým dojmem z této ženy udělalo?

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Lydia se chtěla stát brunetkou s hustšími a delšími vlasy a hnědýma očima. Také nebyla spokojená se svým obočím a šířkou nosu.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Darya na svém obličeji nic nezměnila, zato si nechala na fotce udělat úplně jiné vlasy. Je vidět, že vlasy dělají hodně!

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

Stejně jako většina dalších žen, které se experimentu zúčastnily, si i Anna přála mít štíhlejší nos a plnější rty.

proměna
(Foto: Brightside.me)

 

A co byste na sobě změnily vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alena 06:07 01.11.2019
Dámy na obrázcích vlevo vypadají o 100% lépe... chápu dobře, že to jsou obrázky PŘED proměnou? :-)) :-)) Kriste pane...
Maruška B. 18:41 29.10.2019
Já bych určitě nechtěla vypadat jako někdo jiný, nebo bych neměnila ani barvu očí, ale možná bych si nechala trochu změnit nos a zvětšit rty, ale musela bych mít jistotu, že mi to nějak zásadně změní výraz v obličeji:)