Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Potřebujete akutně shodit alespoň dvě tři kila? Oklamat zrak a vypadat o něco štíhlejší, než ve skutečnosti jste?

Tipy, jak vypadat štíhlejší - teď hned

Baculka
zdroj: Thinkstockphotos Baculka
aktualizováno 11.04.2017, 15:47 | 11.04.2017, 15:47 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Potřebujete akutně shodit alespoň dvě tři kila? Oklamat zrak a vypadat o něco štíhlejší, než ve skutečnosti jste?

Zdravá strava a hodně pohybu nesmí chybět, ale proces trvá o něco déle, a ruku na srdce, občas má každá z nás situace, kdy potřebuje vypadat štíhlejší - hned teď.

 

Nouzové situace vyžadují nouzové řešení, a tak i vy, než se opravdu zbavíte těch tukových polštářků v oblasti pasu či na stehnech nebo zadku, můžete využít i mini triky, které jsou založeny na očním klamu. Vhodným oblečením i účesem můžete během chvíle zmíněných pár kilo šikovně zakrýt.

 

Tmavší barvy


Nemusíte se hned od hlavy po paty zahalovat do černé, avšak tmavší tóny skutečně opticky zeštíhlují. Musíte uznat, že nejvýraznější budou vaše kila navíc vypadat v bílé, krémové, šedé či světle žluté. jestliže však sáhnete po tmavě červené, hnědé, fialové, zelené, modré nebo právě zmiňované černé, tukové polštářky minimálně na pohled zaniknou. Neznamená to, ale že se musíte vzdát oblíbených barev či vzorů.

 

 

Pozor si dejte ale na vodorovné proužky, které rozšiřují. Když už jste fanynkou pruhů, tak sáhněte po těch svislých, které by měly naopak zeštíhlovat. Můžete si dopřát i světlejší outfity, pokud budou zkombinované s tmavšími vzory.

 

Pokud vás trápí tuk na bříšku, vyberte si například košili s tmavším pásem právě v části břicha. Zaujmete také větším výstřihem - při kterém po té optické stránce zvýrazněte více vaše prsa, než bříško.

 

Trápí-li vás větší zadek, zapomeňte na světlé kalhoty, či kalhoty s velkými zadními kapsami nebo vzory na zádku a raději zvolte tmavé džíny, vhodné jsou i kalhoty se svislými proužky. Pokud chcete zakrýt svá stehna a naopak zvýraznit lýtka, ideální jsou sukně po kolena.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Letní trapasy? Jak se nepotit, jak zakrýt celulitidu a zůstat sexy!
Sportovat můžete i s kily navíc. Vhodné sporty pro baculky
Baculky často odmítají sex. Dělají chybu!

 

Bundy jsou vaším nejlepším přítelem

 

Pokud se vám podaří vybrat si ten správný střih, díky bundě můžete šikovně ukrýt tukové zásoby v oblasti pasu. Hlavně ale zapomeňte na takové ty pytlovité tvary, které ještě více zvýrazní vaši nadváhu. Naopak tmavší bundy, které vás v pase zeštíhlí, jsou skvělým doplňkem nejen v zimě, ale i na jaře či během chladnějších letních dnů. Pod takovou bundu si pak můžete klidně vzít i bílou košili a váš mini břišní komplex zůstane nezpozorovaný.

 

 

Choďte vzpřímeně

 

Mnoho lidí, které trápí menší či větší nadváha, má tendenci chodit tak trochu shrbeně. Možná jsou to podvědomé pocity studu, respektive odezva těla na to, že se svým vzhledem nejsou ztotožněni a mají nízké sebevědomí. Shrbená schůze však nejenže na sexappealu nepřidá, ještě i upoutá pohled na křivky, které jste chtěli ukrýt. Naopak pokud se naučíte chodit rovně, vzpřímeně, hrdě se vztyčenou hlavou a vypnutou hrudí, opticky budete působit štíhlejší.

 

I úprava vlasů a make-up mohou ovlivnit to, jak vypadáte

 

Pokud již zápasíte s váhou, to nejhorší, co můžete udělat, je zvolit si krátký účes. V něm bude totiž vaše tvář vypadat ještě kulatější, než ve skutečnosti je. Váš obličej opticky prodlouží dlouhé rovné vlasy, na kudrlinky zapomeňte také.

 

Pokud jde o make-up, tmavší tóny, než je vaše přirozená barva pleti, dokážou dělat zázraky. Využívat byste měly zejména tvářenku v oblasti lícních kostí, díky kterým bude tvář vypadat štíhlejší. Šikovným trikem na zeštíhlení brady je nanést tvářenku pod bradu a jemně roznést.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře