Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Černé linky kolem očí umíme všechny. Ale co dál?

6 na krásu od vždy vznešené Kate Middleton

Kate Middleton
zdroj: isifa.com Kate Middleton
aktualizováno 17.05.2015, 00:07 | 17.05.2015, 00:04 | doma.cz/ina

Černé linky kolem očí umíme všechny. Ale co dál?

Chcete pořád vypadat perfektně, i když každý váš pohyb nesleduje celý svět? Naučte se to od té nejpovolanější – Kate Middleton. Nebo snad znáte někoho lepšího, kdo by měl napsat příručku Jak všude a za každých okolností vypadat dokonale?! Tady je malá lekce krásy od mladé vévodkyně.


1) Bad hair day? Nikdy!


Lesklá zdravá hříva je poznávacím znamením Kate Middleton. Jen my ženy si dovedeme představit, co to dá za práci. Říká se, že ve vlasové péči sází Kate na Nutritive Bain Oléo-Relax Smoothing Shampoo od Kérastase.


2) Bez gumiček


Stáhnout vlasy do ohonu? Maximálně tak dvakrát třikrát do roka. Se staženými vlasy jsme ji měli možnost vidět jen párkrát. Nejčastěji je nosí rozpuštěné nebo ve falešném culíku. Kate zkrátka ví, co je na ní nejkrásnější.


Kate Middleton při návštěvě New Yorku - 2
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Depilace cukrem: perfektně hladká a hebká i tam dole!

Tak šel čas s Rihannou! Vlasová rebelka opět šokuje

Hippie móda ožívá! Volné střihy sluší i plným křivkám


3) Nepodřizovat se diktátu klobouků


Jako Britka a aristokratka musí Kate nosit klobouky. Přesto v nich ani na okamžik není staromódní či usedlá. Jak to dělá? Připíná je na rozpuštěné vlasy. Je to elegantní, ale pořád mladistvé.

 

Kate Middleton
(Foto: isifa.com)


4) Sázka na obočí


Na svatbu se líčila sama, obočí si ale nechává upravovat od profesionálů. Kate má obočí slabé, precizně vytrhané, ale barevně výrazné.


5) Přirozená manikúra


Když něčí ruka nosí zásnubní prsten s osmnáctikarátovým safírem, dá se čekat, že se stane jednou z nejfotografovanějších na světě. Takový šperk si nejlépe rozumí s lakem v tělové barvě.


6) Bronzer vždy při ruce


Nežije v Itálii ani v Řecku, nýbrž v Británii. A přesto jsme ji snad nikdy neviděli bledou a bez zdravé barvy ve tvářích. To znamená jediné – bronzer je pro ni to, co pro ostatní balzám na rty.

 
42 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

levobočci 05:23 17.05.2015
Její tchýně je dcera nemanželskýho bastarda...dcera kuchařky. Před takovými nemí mít člověk úctu a ještě jim lézt do zadku články v novinách v jiné zemi.
je to kráva 02:11 17.05.2015
Běžte s tou krávou-ZLATOKOPKOU do pr.de..le !