Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Livie (80) ví, jak vypadat o dvacet let mladší. Nejsou v tom žádná kouzla, ale pouze dvě šikové ruce její nadané vnučky Tey Flego.

Tomu neuvěříte! Proměna, která vám vezme dech a potvrdí, že věk je jen číslo!

Livie
zdroj: Instagram Livie
aktualizováno 08.05.2019, 00:00 | 08.05.2019, 00:00 | ks

Livie (80) ví, jak vypadat o dvacet let mladší. Nejsou v tom žádná kouzla, ale pouze dvě šikové ruce její nadané vnučky Tey Flego.

Už se nemusíme bát stárnutí! Dokázala nám to osmdesátiletá Livia z Chorvatska, která se lusknutím prstu přemění na krásnou dámu a je z ní o dvacet let mladší člověk. Ovšem největší zásluhy na tom má Liviina vnučka Tea Flego, která se živí jako profesionální vizážistka.

 


 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

PROMĚNA paní Jindřišky: vyzařuje krásu a zdraví!
Proměna: Adrianu doma nepoznali! Takhle zkrásněla!
PROMĚNA: Máma s dcerou se změnily ve šmrncovní kočky!

 

Jak k nápadu na přeměnu osmdesátileté Livie došlo?

Za vše můžou sociální sítě, které Livie sleduje ve svém volném čase. Livie se inspiruje všemi možnými videy na youtube, kde shlédla mnoho proměn, které ji natolik inspirovaly, že poprosila svou vnučku, která se živí jako vizážistka, aby ji nalíčila. Vnučka tak ráda učinila a babičku proměnila k nepoznání.

 

Livie
(Foto: Instagram)

 

 Díky čiperné babičce se stala z její vnučky ikona instagramu a sleduje ji přes osmdesát tisíc uživatelů. A nabídky na líčení se jen hrnou. 
 

Na další neuvěřitelné fotky se podívejte v následující galerii:

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eva 00:16 01.06.2016
Videy ??? Jak takové články může psát někdo, kdo neovládá základní pravopis? Jen houšť!