Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O víkendu se konal velký kosmetický veletrh, kde jste mohli najít ty nejlepší beauty novinky, kosmetické procedury, masáže, ale i módní doplňky. A které z novinek stojí za vaši pozornost?

To nejlepší z beauty veletrhu! Novinky, které nás nadchly!

Krásná pleť - 3
zdroj: isifa.com Krásná pleť - 3
aktualizováno 06.03.2013, 00:00 | 06.03.2013, 00:00 | doma.cz/ina

O víkendu se konal velký kosmetický veletrh, kde jste mohli najít ty nejlepší beauty novinky, kosmetické procedury, masáže, ale i módní doplňky. A které z novinek stojí za vaši pozornost?

Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa se konal již po osmé. Letos jsme kromě přehlídek, kadeřnických show a extravagantního líčení mohli poznat také mnoho užitečných a příjemných kosmetických novinek, které za zvýhodněnou cenu vám zpříjemní život minimálně do dalšího veletrhu. Originální české kosmetické firmy, které ve svých technologiích mohou konkurovat slavným zahraničním firmám, jsme objevili hned několik. Jejich výhoda je však především v neporovnatelně nižší ceně.


Trend kosmetiky na přírodní bázi nalezeneme například u firmy For Life & Madaga, jejíž produkty šly nebývale na odbyt. Naše redakce doporučuje jejich úžasné sérum na unavenou pleť (Collagen Aktive Sérum), které krásně zvláční obličej, vypne povislé kontury a vyplní vrásky, takže se skvěle hodí pod make-up. Revoluční krém, který ocení všichni alergici, ekzematici, či lidé s velmi suchou a citlivou kůží (včetně malých dětí), se jmenuje 2derm. Je hojivý, voní po měsíčku, ale hlavně opravdu léčí!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velký test krémů na ruce: Našli jsme ten nejpříjemnější!

Mikádo: 7 trendy tipů, jak ho nosit!

Proměna Adele: I vy můžete stejně prokouknout!

Z řad péče o ruce a nehty nás zaujaly krásné skleněné pilníky od značky Bohemia, které jsou k nehtům šetrnější a jejich krásný design je povyšuje na skvělý dárek pro kamarádku, či maminku.

 Olej na vlasy a mýdla na tělo i ruce nás zaujala od značky Concept Provence, která kromě rozmanitých vůní nabízí i velice romantický design, který působí opravdu hodně luxusně a elegantně. Také si za produkty Concept Provence musíte o něco více připlatit.
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Míša 18:04 07.03.2013
Nejlepší! http://www.ermail.cz/link/c77mNJ7ATcVJcAm2YYYX2XTV...