Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Roky nám neúprosně přibývají, ale my s tím nemůžeme nic dělat. Nebo ano? Vizážisté, poradci, lékaři, specialisté, odborníci z různých oblastí, kteří mají jedno společné - krásu - pokaždé přijdou s něčím novým, převratným, případně opráší staré dob...

TOP 4 způsoby, jak vypadat mladší!

Před zrcadlem
zdroj: Thinkstockphotos Před zrcadlem
aktualizováno 21.01.2016, 16:45 | 21.01.2016, 16:45 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Roky nám neúprosně přibývají, ale my s tím nemůžeme nic dělat. Nebo ano? Vizážisté, poradci, lékaři, specialisté, odborníci z různých oblastí, kteří mají jedno společné - krásu - pokaždé přijdou s něčím novým, převratným, případně opráší staré dobré zažité praktiky a tipy o tom, jak vypadat mladší.

Pokud i vy bojujete s prvními (druhými i x-tými) vráskami a alespoň čas od času byste se chtěli přiblížit své vizáži z dob, kdy jste měli 20, zkuste tyto 4 ověřené způsoby.

Největší kouzlo spočívá jednoznačně v péči o pleť. Ta se samozřejmě jen do čtyř kroků nedá shrnout, a když jste už jednou péči v mládí zanedbali, o to hůř se vám bude pleť vzpamatovávat. Nikdy však není pozdě!
 

Hydratace 


Hydratace je absolutním základem zdraví i krásy. Jsme si vědomy toho, že co se týká vody, tak se už opravdu opakujeme, avšak pravidelný pitný režim je jedním z prvních kroků ke šťastnějšímu já.

 

Pořiďte si i kvalitní hydratační krém, ideálně s obsahem antioxidantů a s ochrannými faktory. I při návštěvě kosmetičky ji upozorněte na to, že potřebujete dodat pleti více vody.


Můžete vyzkoušet omlazující kúru spočívající v důkladné očistě, která vám vysaje z tváře veškeré nečistoty a škodliviny, masáži, kterou si zralá pleť zaslouží a speciálních liftingových procedurách, které jsou doslova elixírem mládí. Vhodný je i chemický peeling - a nebojte, zarudnutí nejpozději do 30 minut zmizí.

 Dbejte na perfektní rty


Jak stárneme, tak naše rty mají tendenci ztenčovat se, tvoří se na nich vrásky a vysušují se. Při výběru rtěnky proto dbejte na to, aby měla hydratační vlastnosti, ve vyšším věku nejsou na škodu ani tzv. anti-aging složky, případně kyselina hyaluronová.

 

Při výběru barvy zapomeňte na tmavé odstíny, které na věku pouze přidávají a raději volte jemnější, přes meruňkovou, světlou červenou až po narůžovělé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DESET TOP ZBRANÍ proti vráskám. Radí půvabná Kristina Kloubková
Omládněte díky dietě! Sedm dní proti vráskám
Pleť bez vrásek: Na botox zapomeňte, známe něco lepšíhoZvolte správný účes


Vhodně zvolený účes dokáže na první pohled doslova zázraky. Opticky omladí, ale také vám může přidat na věku. Nechte si poradit od odborníka, nezkoušejte za každou cenu výstřelky pro mladé, ale rozhodně se nedržte jakéhosi nepsaného pravidla, že dlouhé vlasy jsou jen pro mladé.

Make-up


Optického kouzla dosáhnete i za pomoci správného make-upu. Stejně jako při rtech platí, čím jemnější, tím "mladší". Chce to jen trefit ty správné odstíny pro vaši pleť a křivky vaší tváře.

 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Iva 14:03 21.02.2016
Děkuji za článek. Co se týče kosmetiky, chtěla jsem vyzkoušet tyhle stránky: http://www.originalatok.cz/kosmetika-dle-pouziti/. Co na ně říkáte? Ráda zkouším nové věci. Každopádně bych ráda něco vyzkoušeného.