Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vlnité mikádo zkrátka letí! Bohatý objem a rozverné vlny budou slušet i vám! Poradíme vám, jak ho nosit na různé způsoby! Inspirujte se slavnými kráskami!

Účes hvězd: Vlnité mikádo je in!

Mikádo
zdroj: Getty Images Mikádo
aktualizováno 13.05.2013, 00:00 | 13.05.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Vlnité mikádo zkrátka letí! Bohatý objem a rozverné vlny budou slušet i vám! Poradíme vám, jak ho nosit na různé způsoby! Inspirujte se slavnými kráskami!

Mikádo sluší snad každé ženě a v každém věku! Tento účes si můžete dovolit i s hranatým, špičatým i úzkým obličejem! I proto je tak oblíbené i mezi celebritami! Momentálně se všechny zbláznily do léžérního bohémského sestřihu.

 

Pokud nosíte vlasy jen stažené, nebo rozpuštěné, máme prová sedm tipů a inspiraci, jak tento tvárný účes nosit. Některé stylingy jsou více elegantní, jiné rozverné, či sexy, takže si vybere určitě každá z vás. Mikádo představuje dokonalý kompromis, který umožňuje ženskost, praktičnost i hravou extravaganci! Co vše můžete s tím vaším mikádem podniknout? Inspirujte se v naší fotogalerie.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

Retro vlny

 

To je dokonalý glamour styl, který se hodí hlavně pro vyjimečné příležitosti. Perfektně pravidelné skládané vlny a pěšinka na straně z vás udělají hvězdu večera! Jako nová Marilyn.


Bohatý objem

 

Look inspirovaný šedesátými léty přidává na ženskosti a sex appealu. Načechrané objemné vlasy zkrášlí každý obličej. Čím kratší vlasy, tím jsou lehčí a mají větší objem u kořínků. Ideální jsou proto mikáda a krátké sestřihy. Kadeřníci doporučují zkrátit vlasy především na šíji, tím se vytvoří objem na temeni hlavy.

 

Pěšinka uprostřed

 

Máte-li špičatější bradu, měla byste se vyhnout příliš krátkým střihům, či staženým vlasům, ve kterých bude brada poutat pozornost. Naopak spíše trojúhelníkový tvar obličeje vyvážíte středně dlouhým mikádem, které by mělo vždy končit až pod úrovní brady. Pokud jsou vaše vlasy rovné, češte si pěšinku lehce vedle středu. Dodáte tak pravidelnému obličeji lehce asymetrie, která mu jednoznačně prospěje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Škola líčení:Tipy, jak jednoduše zmenšit nos

Jak nosit proužky, aby zeštíhlily a tvarovaly?!

Škola líčení: Jak zeštíhlit baculaté tváře

 


Sexy patka

 

Patka, která je střižená od temene hlavy, také vykouzlí jemnější rysy. Asymetricky zakryté čelo eliminuje kulatost obličeje. Pokud ji zčešete dozadu a přidáte si trošku vlny nad čelem, skvěle váš obličej protáhne!

 

Mikádo - 11


Elegantní podkova

 

Perfektní souměrný stři mikáda, které je ve předu o něco delší a nad šíji naopak více vybrané bude slušet všem s ostřejšími rysy obličeje.


Svůdná ofina

 

Upusťte od hustých objemných ofin, které jsou rovně střižené a půlí tak váš obličej – ten kvůli tomu vypadá ještě ostřeji, či mohutněji, než skutečně je! Prostříhaná, delší šikmá ofina, prospěje vaším obličejovým rysům, které zženští a opticky zeštíhlí.


Vlnitý rozcuch

 

Vlnité polodlouhé mikádo si oblíbila nejedna celebrita a právě tento styling nejvíce frčí! Skýtá totiž spoustu výhod! Pokud jste majitelka přirozeně vlnitých vlasů, s mikádem ušetříte spoustu času se složitým stylingem v koupelně. V rozverném vlnitém mikádu hned prokouknete a osvěžíte váš look!

 

Mikádo - 3

 

 
35 hlasů
Vaše hodnocení