Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Svět se zbláznil! Knoflíku už není potřeba přišívat! Nevěříte? Tak čtěte dál!

Upadl vám knoflík? Nevadí! Teď už nemusíte znovu přišívat!

KNOFLÍKY 1
zdroj: Thinkstockphotos KNOFLÍKY 1
aktualizováno 08.11.2013, 00:00 | 08.11.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Svět se zbláznil! Knoflíku už není potřeba přišívat! Nevěříte? Tak čtěte dál!

Na světě jsou miliony a miliony knoflíků a občas se stává, že některý z nich z nějakého důvodu upadne. Přišít jej zpět obvykle vyžaduje jehlu, nit, čas, kterého není nikdy dost, ale také šikovné prsty a trpělivost. A mnohdy knoflík ztratíme v práci, kde nemáme ani jedno.


Nová švédská značka Tic, která se dostala už i k nám do Čech, přišla převratnou věcí, produkt se stejným názvem. Systém, který zajistí, že knoflíky prostě nemusíte přišívat! Přitom nasadit ho zpátky vám zabere jen pár minut a nemusíte u toho být zrovna zručnou švadlenkou.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:
Co bychom si pořídily, aneb na co máme v redakci zálusk?
Nevinná diva: pořiďte si bílý top!
Vyzrajte nad kruhy pod očima a zbavte se jich! Stačí pár triků!
KRÁSNÁ:
Nauč se správně nosit a kombinovat šperky


Tic je nástroj z recyklovaného plastu, který upevní váš knoflíček. A jak na to? Stačí dvěma ostrými hroty propíchnout látku, nasadit na ně upadlý knoflík a přiklopit druhou částí se dvěma dutými hroty. Pak už stačí jen podržet jednou rukou knoflík a druhou část, kde má Tic kloub, a dvakrát jím pootočit dopředu a dozadu, dokud se neodlomí.


Knoflík už vám prostě znovu neupadne. „Jde o elegantní způsob, jak rychle, jednoduše a natrvalo „přišít“ knoflík na košili bez jehly a nitě. Tic je navíc velmi skladný a proto ho můžete mít vždy po ruce v tašce, kabelce či cestovních potřebách,“ říká autorka nápadu Karolina Räntfors.

 


Musíme uznat, že Švédové jsou opravdu vynalézavý národ. Po úspěšných značkách jakými je Ikea, H&M, Hästens a dalších je tu další hravá firma, která se nám snaží život nejen zjednodušit, ale i zpříjemnit. Krásné věci jsou prostě Švédskou doménou.


A kde najdete tyhle super vychytávky? V Česku a na Slovensku je výhradním dovozcem značky divize BRAVO TRADING společnosti BRAVO CONSULTING, s.r.o. (www.bravo-trading.cz). Tak zavítejte na jejich stránky a dejte sbohem šitíčku a upadlým knoflíkům! Čtyři kusy stojí 129 Kč. Nebo vám výrobek přijde jako zbytečnost, za kterou nemá smysl vyhazovat peníze? Co myslíte?

 

Anketa
Co myslíte, je Tic zbytečnost nebo super věcička?
 

 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Bára 13:19 11.11.2013
Páni, moc děkuji za detailní informaci! :)
Tomáš 21:01 08.11.2013
Dobrý den Báro,

v současné době se tic® vyrábí v bílém a černém provedení. Na přelomu roku má švédský výrobce v plánu uvést na trh tic® ve více barvách.

tic® byl vytvořen, abyste mohli „přišít“ téměř jakýkoliv košilový knoflík jednoduchým a elegantním způsobem. tic® je navržen, aby připevnil košilové knoflíky různé tloušťky až do 4,2 mm. Knoflíkové dírky se obvykle nacházejí na stejném místě. Také šířka knoflíkových dírek je stejná na skoro všech košilových knoflících.

tic® je vyvinutý tak, aby umožnil připevnit košilový knoflík na širokou škálu tkanin. V průběhu vývoje produktu (2010 – 2012) byl pečlivě testován. Bylo úspěšně potvrzeno připevnění košilového knoflíku na tyto materiály: středně těžká a lehká bavlna, lněná tkanina, riflovina, ramie, vlna, polyester a smíšený polyester/bavlna.

V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat výhradního dovozce pro Českou republiku a na Slovensko, společnost BRAVO CONSULTING, s.r.o., na www.bravo-trading.cz, případně přímo švédského výrobce na www.ticsweden.cz
Bára 14:48 08.11.2013
Mě by hlavně zajímalo, v jakých to dělají barevných kombinacích, jaké dělají rozpětí těch kolíčků a podobně. Na světě jsou přece milióny různých barevných a velikostních variant knoflíků...