Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Letní počasí odzvonilo hutným make-upům. Teď už vám postačí pouze pudr. O tom, že nemusíte za ten nejlepší utrácet horentní částky,, vás přesvědčí náš test!

VELKÝ TEST PUDRŮ: Neutrácejte zbytečně, i levný vydrží

Test pudrů - 1
zdroj: Lukáš Červený Test pudrů - 1
aktualizováno 28.04.2013, 12:27 | 28.04.2013, 12:27 | doma.cz/ina

Letní počasí odzvonilo hutným make-upům. Teď už vám postačí pouze pudr. O tom, že nemusíte za ten nejlepší utrácet horentní částky,, vás přesvědčí náš test!

Otestovaly jsme osm nejznámějších značek, které jsou snadno dostupné v každé drogerii. Vybírali jsme v různých cenových kategorií a samy jsme překvapeny, že ten nejlevnější pudr z celého testu vyhrál. V tabulce najdete přepočítanou cenu na 10 gramů pudru. Velké rozdíly v cenách jsou dány balením.

 

Test pudrů
(Foto: doma.cz)

 

Některé pudřenky obsahují pouhých 7 gramů pudru, ale najdete v nich houbičku a zrcátko. Záleží na vás, čemu vy osobně dáte přednost. My jsme v našem testu zohlednily kvalitu – jak je pudr příjemný na obličeji, jak kryje a dlouho vydrží, a zároveň přihlédly i k ceně. A takhle to dopadlo.

 

Testované pudry najdete v galerii:

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii
 


Rimmel Stay Matte

 

Test pudrů - 3
(Foto: Lukáš Červený)

 

Tento pudr vyhrál náš test, protože co se týče poměru cena výkon, představuje skvělou volbu. Ačkoliv je z našeho testu nejlevnější, lesklé čelo, nos a bradu dokonale zmatní. Zároveň dlouho vydrží i dobře kryje. Nízká cena je z části dána i tím, že pudr neobsahuje v balení houbičku ani zrcátko, ale to podle nás může být spíše výhoda. V obdobně velké pudřence se totiž skrývá více pudru (14g).

14g/ 109 Kč
*****

 

MaxFactor Creme Puff

 

Test pudrů - 2
(Foto: Lukáš Červený)

 

Creme Puff nabízí krásné přirozené odstíny, ačkoliv se opět jedná o levnější kategorii. Bez pochyb dobře kryje, takže nebudete potřebovat ani bb krém, natož make-up. Je hutnější a bez problémů drží, ale každému nemusí sedět jeho až příliš pronikavá vůně.
21g/ 199 Kč
**** 


Astor Skin Match

 

Test pudrů - 9
(Foto: Lukáš Červený)

 

Chcete-li si dopřát větší luxus a nekoukáte na tolik na cenu, potom je Astor Skin Match perfektní variantou. Pudr je lehounký a krásně přilne k vaší pokožce. Všechny odstíny působí velmi přirozeně. Pudr je jemně matující, takže na tváři nejde téměř zpozorovat, přitom kvalitně kryje nedostatky a sjednocuje pleť. Za ty peníze navíc potěší i elegantní balení se zrcátkem a funkční houbičkou.
7g/ 229 Kč

****


L´Oréal True Match

 

Test pudrů - 7
(Foto: Lukáš Červený)

 

Na nejdražší pudr našeho testu jsme byly všechny zvědavé. Pudr má krásnou texturu a je ultra lehký, takže ideální na léto, navíc nabídne svým majitelkám komfort zrcátka i plyšové pudřenky.
9g/ 359 Kč
****

 

Rimmel Match Perfection

 

Test pudrů - 8
(Foto: Lukáš Červený)

 

Krémovější pudr bude vyhovovat těm ženám, které nedají dopustit na bb krémy a mají sušší pleť. Rimmel Match Perfection se hodí spíše pro opálenější pokožku, protože portfolio nabízí spíše tmavší odstíny, které jsou v jiných paletách hůře dostupné. Pudr dobře přilne a opět obsahuje zrcátko i větší kvalitní houbičku.

8,5g/ 229 Kč
***

 

ČTĚTE TAKÉ:

JARNÍ TRENDY: Dožeňte muže k šílenství sexy punčoškami!

3 nejkrásnější Češky a všechny jsou blond!

Jarní trendy: 10 nejdůležitějších sukní tohoto jara!


Dermacol

 

Test pudrů - 5
(Foto: Lukáš Červený)


Pudr s reliéfem krajky zaujme hned na první pohled. Po otevření vás mile překvapí příjemná vůně vanilky. Pudr je dobře vyvážený mezi matující a krémovou strukturou. Stačí pár jednou přepudrovat obličej a pleť je sjednocená. Jak pudr dobře kryje, tak bohužel stačí málo a hned máte všude na oblečení pudrové stopy.

8g/ 99 Kč
**

 

Miss Sporty So Matte

 

Test pudrů - 4
(Foto: Lukáš Červený)


Miss sporty je hodně sypký pudr, skvěle kryje, ale s výdrží je to už trošku horší. Vzhledem k nízké ceně, která zahrnuje v pudřence i zrcátko, se není čemu divit. Pokud se kontrolujete, co chvíli v zrcadle, tak na přepudrování nosu by vám mohl dobře posloužit.
9,4g/ 80 Kč
**


Maybelline Affinitone

 

Test pudrů - 6
(Foto: Lukáš Červený)

 

Tento pudr je lehounce dorůžova, takže nepůsobí tolik přirozeně jako ostatní. Navíc je hodně suchý, takže zcela nevhodný pro sušší pleť. Každou šupinku na nose jen zvýrazní. Z druhé strany potěší jemnou strukturou.
9g/ 179 Kč
**

 

 
22 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

EDITA 09:21 30.04.2013
já používám dlouhá léta kompaktní pudr Beautycycle od firmy Amway ,stojí asi 385.- a nemá chybu stačí opravdu při ranním líčení,není potřba obnovovat ,pokud nebrečíme.Vřele doporučuji mohu sehnat 724957376 hezký den Edita
Lucka 13:55 26.04.2013
Taky už dlouho používám vítězný pudr od Rimmelu a jsem s ním naprosto spokojená. Houbička mi nechybí, používám štětec, a zrcátko mám součástí kosmetické taštičky. Pudr je to levný, ale splňuje všechno, co po něm chci, ještě jsem nenašla lepší.
Iveta 13:11 26.04.2013
Nechci nic říkat ale tahle diskuze se mění spíš v reklamy
Lenka 09:52 26.04.2013
Používám už hodně dlouho vítězný pudr od Rimmelu, je super. Jsem s ním opravdu spokojená, krásně kryje.
JoeHahn 09:29 26.04.2013
Dlouhodobě používám Rimmel Stay Matte (ten, co vyhrál tenhle test) a jsem s ním spokojená. Někdy se utrhnu a vyzkouším jiný, ale zase se vrátím k tomuhle, je nejlepší. Ale houbička mi tam chybí, protože je lepší ji po čase měnit, ale ty, co se kupujou zvlášť, se mi moc nehodí do ruky a jsou vcelku drahé.
Jitka 08:30 26.04.2013
Od r. 1992 používám MAXFACTOR Creme Puff č. 13. Nepoužívám běžně makeup, nemám potíže s pletí. Tento pudr dokonale kryje, dokonale drží, pleť se neleskne, přes den stačí 2x - 3x dle potřeby přepudrovat nos případně bradu. Pleť mám normální, ani suchou a ani mastnou. Myslím, že má nejpřirozenější odstíny. Opravdu doporučuji, jedno balení vydrží minimálně 4 měsíce i déle.