Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí vás příliš dlouhé, či naopak příliš krátké nohy? Poradíme vám, jak je opticky změnit.

Jaké boty jsou pro vás vhodné?

aktualizováno 25.07.2011, 00:11 | 25.07.2011, 00:00 | tej

Trápí vás příliš dlouhé, či naopak příliš krátké nohy? Poradíme vám, jak je opticky změnit.

Je to jako u všeho. Kdo má příliš dlouhé nohy, chtěl by mít kratší a kdo má zas krátké nohy, závidí těm s dlouhými. Je to nekonečný příběh a snad žádná žena nikdy nebude stoprocentně spokojená s tím, co jí příroda nadělila. Naštěstí pro vás existují triky, kterými zamaskujete své drobné vady.

 

Dnes se zaměříme na obuv, která vám opticky prodlouží, či zkrátí nohy. Začněme u žen, které mají příliš dlouhé nohy.

 

Barevné botičky pro pohodlné léto - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Dlouhé nohy

 

Dlouhé nohy jsou sice v dnešní době ideálem krásy, ale ne každá žena je s nimi spokojena. Pokud chcete své nohy opticky zkrátit, rozhodně zahoďte veškerou obuv s jakýmkoliv podpatkem, což je celkem logické. Místo toho sáhněte po hladké podrážce, která nemá ani centimetr navrch. Neměla byste používat ani boty se špičkou či příliš vykrojené boty.

 

Ideální obuví pro vás jsou balerínky, které nohu zkrátí jak na délku, tak na výšku. Jestliže se zvolíte jiné boty, poohlédněte se po těch, co mají pásek přes nárt. Nejvhodnější pro vás bude zavřená obuv.

 

Barevné botičky pro pohodlné léto - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Krátké nohy

 

Máte krátké nohy a ještě k tomu navíc malou velikost? Toužíte po dlouhých nohách? Správně zvolená obuv, by vám měla aspoň trochu pomoci. Zahoďte veškeré balerínky a jim podobnou obuv, místo toho si pořiďte boty s podpatkem, který vám opticky prodlouží celou nohu.

 

Chtěla byste opticky prodloužit i svá chodidla? Potom si kupte boty do špičky. Vhodné jsou pro vás také otevřené boty, čím víc, tím lépe. Zapomeňte také na přílišně zdobenou obuv. Přeci se říká, že v jednoduchosti je krása, nebo ne?

 

 

Novinkou jsou také boty s platformou, které letos opravdu letí. Taková obuv vám nejen prodlouží nohy, ale také budete kompletně vyšší o nějaký ten centimetr. Vyzkoušejte je a uvidíte.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Šárka 12:14 25.07.2011
A co když mám nohy poměrně k tělu krátké, ale jinak jsem velmi vysoká?