Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dopřejte si hýčkací víkend snů…

Využijte novoluní a úplněk ke své kráse!

Mcely
zdroj: 2media Mcely
aktualizováno 10.01.2009, 08:59 | 10.01.2009, 00:07 | tn.cz/kat

Dopřejte si hýčkací víkend snů…

Tajemná moc Měsíce se prý pozitivně podepisuje při pěstování ženské krásy. Ověřit si to můžete v rámci pobytů, které připravili na Chateau Mcely. Tento hotel se může pyšnit exkluzivní certifikací prvního pětihvězdičkového ekologického hotelu v České republice. Prvním termínem je již tento víkend 9. – 11. ledna.

Zkrášlujte se ekologicky!

Na bývalém aristokratickém venkovském sídle si můžete vychutnat pohádkové třídenní hýčkání, které oblaží a dokonale očistí nejen vaše unavené tělo, ale i všechny vaše smysly.


Mcely
(Foto: 2media)


Samozřejmostí je zdravá strava připravená z čerstvých surovin a s ohledem na zásady správné výživy a především neskutečně příjemné blahodárné procedury pro uvolnění napětí, svalů a zbavení stresů.

Čirý detox!

Vrcholným smyslovým zážitkem jsou povzbuzující zábaly, koupele a horké bylinné masáže za pomoci bylinných balíčků spojené s oživující aromaolejovou masáží. Kdykoli v průběhu pobytu je možné využít léčebné očistné sauny s aromaterapií se speciálním detoxikačním čajem z místních bylinek, čerstvým ovocem a syrovou zeleninou nebo si odpočinout ve vířivce.

Mcely
(Foto: 2media)


Výjimečná péče bude věnována i vaší pleti: připraven je makový nebo solný peeling, medový zábal se skořicí a hřebíčkem nebo bahenní zábal celého těla spojený s vlasovou výživnou bylinnou maskou a maskou na obličej.


Mcely
(Foto: 2media)


Nebude se vám chtít zpátky do reality…

V balíčku nechybí ani ranní speciální detoxikační čaj z místních bylinek před snídaní, ranní detoxikační růžovo-solná lázeň v soukromí pokoje, připojení wi-fi zdarma, lekce jógy a přednáška odborníka na výživu. Po tomto pobytu se budete cítit jako znovuzrození a s novou silou a energií se můžete zpět vrátit do běžné reality.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení