Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nikdy nedopustím, aby mi moje váha a názory druhých bránily v prožití plnohodnotného života, říká plus-size blogerka Anne O´ Brien. Už odmalička miluje módu a nyní inspiruje ženy větších rozměrů a ukazuje jim, že i s kily navíc můžou být stále šik.

XXL MÓDA: Blogerka Anne vás přesvědčí, že i baculka může být stylová a trendy

Anne O Brien
zdroj: Instagram Anne O Brien
aktualizováno 12.12.2018, 16:32 | 12.12.2018, 16:32 | doma.cz

"Nikdy nedopustím, aby mi moje váha a názory druhých bránily v prožití plnohodnotného života, " říká plus-size blogerka Anne O´ Brien. Už odmalička miluje módu a nyní inspiruje ženy větších rozměrů a ukazuje jim, že i s kily navíc můžou být stále šik.

Anne se kromě módy věnuje také tématu sebelásky a učí ostatní, jak mít rád své tělo a nedělat si z nedokonalostí těžkou hlavu. Svůj život se snaží prožít naplno a ve volném čase se věnuje také fitness, hudbě a cestování.

 

Anne O Brien - 5
(Foto: Instagram)

 

Navzdory svým kyprým tvarům se nebojí sáhnout po krátkých sukních, zvětšujících materiálech a výrazných barvách. I když na někoho může být její extravagance příliš, musíte uznat, že svá kila umí nosit.

 

Anne O Brien - 4
(Foto: Instagram)

 

Proslavila se především díky svému příběhu z hotelu v Las Vegas, kde ji personál požádal o to, aby se po hotelu neprocházela v plavkách, protože pohled na ni obtěžuje ostatní hosty. 

 

Anne O Brien - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slavné baculky, které se nestydí za své křivky

Jak zamaskovat širší boky a stehna? Inspiraci hledejte u plus-size modelek!

Triky, které vás opticky zeštíhlí. Proužky a srdíčkové výstřihy!

Anne byla z celé situace nepříjemně překvapená, protože focení bylo předem domluvená a se svým příběhem se svěřila hned několika médiím. 

 

Anne O Brien - 2
(Foto: Instagram)

 

Nakonec se tento nepříjemný zážitek obrátil v její prospěch a Anne dostala nabídku od významné německé televize, pro kterou později nafotila sérii fotografií v bikinách přímo v centru Times Square. 

 

Anne O Brien - 1
(Foto: Instagram)

 

I když má očividně několik kilo navíc, styl a vkus se jí nedá upřít a její outfity jsou hravé, inspirativní a nápadité. Jak se líbí vám?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jitka S. 16:50 14.12.2018
Pokud někdo potřebuje, tak může navštívit cellbes.cz :)
Jitka S. 16:40 14.12.2018
Pokud někdo umí ze své vady udělat přednost, tak to zase klobouk dolů:) Na mě je tedy blogerka opravdu dost velká, ale zase , když to umí nosit a ještě obhájit, tak proč ne. Já osobně nikoho tak prostorově výrazného neznám, ale mamka má celkem fajn kamarádku, která v podstatě celoživotně zápasí s velkou nadváhou. Je velmi pozitivní a vtipná a možná svůj boj už vzdala, protože ji každý má rád takovou, jaká je...také se ráda obléká a musím říct, že se dokáže obléknout tak, že jí to opravdu sluší. Už několikrát se zmiňovala, že objevila super e-shop, kde mají hezké věci až do vel. 64, což v dnešní době najít hezké oblečení v nadměrných velikostech asi nebude lehké:)